Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини / ukrnet > В Ужгороді представлять "Народні костюми Карпатського басейну" з колекції Дьордя Барни

В Ужгороді представлять "Народні костюми Карпатського басейну" з колекції Дьордя Барни


17-01-2017, 14:25 20 січня в рамках Днів угорської культури до Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту завітає пересувна виставка "Народні костюми Карпатського басейну".

В Ужгороді представлять "Народні костюми Карпатського басейну"  з колекції Дьордя Барни


Як інформує Управління культури Закарпатської ОДА, проект представляє найбільш характерні народні костюми мешканців Карпатського басейну з колекції Дьордя Барни, що зберігається в Музеї ім.Отто Германа в місті Мішкольц (Угорщина) і загалом налічує 280 народних костюмів 120 населених пунктів 19 регіонів.

Виставку представлять її куратори, а також організатори презентації на Закарпатті – представники Генконсульства Угорщини в м.Ужгород, управління культури Закарпатської ОДА, Закарпатського обласного музею народної архітектури та побуту.

Відповідну атмосферу зустрічі створить камерно-інструментальний ансамбль "Угорські мелодії" Закарпатської обласної філармонії.

Початок о 15.00.


Вернуться назад