Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Ужгородський Водоканал повідомив про виконані роботи протягом вихідних

Ужгородський Водоканал повідомив про виконані роботи протягом вихідних


16-01-2017, 10:49
Ужгородський Водоканал повідомив про виконані роботи протягом вихідних
Протягом вихідних, працівниками дільниці водопровідної мережі були виконані роботи по усуненню тих чи інших несправностей за наступною адресою:

вул. Заньковецької, 55;
вул. Грушевського, 39;
вул. Тельмана (водозаборна колонка).

Слід зауважити, що при усуненні аварійної ситуації на водопроводі по вулиці Заньковецькій, в районі будинку №55, на період виконання робіт по ліквідації аварії, довелось понизити до мінімуму тиск на водозаборі “Минай”, в період з 10:00 по 13:00.

Крім того, в зв’язку зі складними погодними умовами (налипання мокрого снігу), відбувались корокочасні перебої живлнення на водозаборі “Минай”. В зв’язку з чим, мешканці міста Ужгорода могли відчувати перебої водопостачання, протягом вихідних днів.

Що ж до каналізаційних мереж, то працівниками дільниці експлуатації водовідведення та профілактики мереж водовідведення були виконані роботи по прочистці каналізаційних мереж або усуненню будь-яких інших несправностей за такими адресами:

вул. Одеська, 33б;
вул. Маресьєва, 2;
вул. Минайська, 14;
вул. Павлова, 19;
вул. Перемоги, 151;
вул. Насипна, 10.

Адміністрація КП «Водоканал м. Ужгород» висловлює подяку мешканцям міста, за своєчасне сповіщення про помічені несправності в системі водопровідних та каналізаційних мереж: "Саме завдяки Вам, ми маємо можливість оперативно реагувати та запобігати аварійним ситуаціям".

Нагадуємо, що у разі виявлення будь-яких несправностей мереж, що входять у сферу обслуговування підприємства, для запобігання аварійних ситуацій, звертайтеся в диспетчерську службу КП «Водоканал м. Ужгорода» за телефонами: (0312) 64-06-56 та (0312) 64-38-55.


Вернуться назад