Закарпатський кореспондент > Культура / Останні новини / ukrnet > Закарпатський гурт "Без Обмежень" потішив прихильників прем'єрою нової ліричної пісні

Закарпатський гурт "Без Обмежень" потішив прихильників прем'єрою нової ліричної пісні


14-01-2017, 21:22
Закарпатський гурт "Без Обмежень" потішив прихильників прем'єрою нової ліричної пісні

Музиканти «Без обмежень», учасники популярного телешоу «Х-Фактор», сьогодні, 14 січня, святкують День народження гурту. Про це вони повідомили на сторінці в мережі Facebook.

У повідомленні йдеться: "14 січня #БЕЗОБМЕЖЕНЬ святкує свій день народження! А як ви знаєте, на свята приємно не тільки отримувати подарунки, а і дарувати! Тому вже завтра ви зможете почути нову пісню #Тону, яка увійде до нового альбому #5хвилин!".

Сьогодні музиканти опублікували очікуваний шанувальниками подарунок - нову пісню під назвою "Тону". Композиція є ліричною та, за словами прихильників, зворушливою. Трек увійде до нового альбому "5 хвилин".

Послухати композицію можна за покликанням ТУТ.

Також музиканти запросили шанувальників на концерти, які відбудуться 28 січня у Луцьку, 29 січня в Ужгороді та 3 лютого в Чернігові. Хлопці анонсують: "Основу концертної програми складуть пісні, які вам полюбилися за час участі гурту в шоу Х-Фактор. Не прогавте можливість отримати подвійну порцію вибухової рок-музики та пережити всі ті хвилювання, які відчували, коли вболівали за нас на шоу".

Юхууу! Зустрічайте прем'єру!
Пісня #Тону, яка увійде до нового альбому #5хвилин.
Чекайте на нові подарунки від #БЕЗОБМ...

Опубліковано БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ 14 січня 2017 р.

Вернуться назад