Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Спроба підкупу на кордоні з Угорщиною: за незаконний перетин запропонували 100 гривень

Спроба підкупу на кордоні з Угорщиною: за незаконний перетин запропонували 100 гривень


14-01-2017, 17:04
Спроба підкупу на кордоні з Угорщиною: за незаконний перетин запропонували 100 гривень
Про припинення чергової спроби підкупу прикордонників повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Учора прикордонниками Чопського загону у пункті пропуску «Тиса» було зафіксовано та припинено чергову спробу дачі хабара.

Прямуючи на виїзд з України мікроавтобусом польської реєстрації, громадянин України запропонував прикордонному наряду грошові кошти у розмірі 100 гривень за незаконний перетин кордону.

З метою прийняття правового рішення щодо можливих ознак злочину, передбаченого ч.1 статті 369 ККУ "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі", про даний факт було повідомлено представників поліції.

Керівництво Чопського прикордонного загону черговий раз звертається до усіх учасників міжнародного руху не порушувати чинного законодавства України та не намагатися втягнути у протиправну діяльність співробітників Державної прикордонної служби, пропонуючи хабарі за прийняття неправомірних рішень.
Вернуться назад