Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Найскладніша ситуація з енергопостачанням – на Свалявщині, Перечинщині та Великоберезнянщині - Москаль

Найскладніша ситуація з енергопостачанням – на Свалявщині, Перечинщині та Великоберезнянщині - Москаль


14-01-2017, 12:50 Найскладніша ситуація з енергопостачанням – на Свалявщині, Перечинщині та Великоберезнянщині - МоскальУ Великоберезнянському районі внаслідок налипання мокрого снігу обірвані дві високовольтні лінії електропередач (ЛЕП). Частина Великоберезнянського та Перечинського районів (у тому числі Великий Березний), станом на 12.30 залишається без світла.

– Обрив ЛЕП стався у важкодоступному місці, для доставки ремонтних бригад на місце аварії задіяна трельовочна техніка управління лісового господарства, – зазначає Геннадій Москаль. – Аналогічна ситуація в Свалявському районі. Через налипання снігу ламаються дерева, які падають на лінії електропередач.
Частина району, в тому числі санаторії та бази відпочинку, поки що знеструмлені. Мобілізовані всі сили рятувальників, енергетиків та лісівників для якнайшвидшого відновлення енергопостачання. На Воловеччині більша частина аварійних відключень ліквідована, мікрорайон з німецькими блочними будинками уже зі світлом.
Ситуація з енергозабезпеченням населених пунктів Закарпаття знаходиться на постійному контролі облдержадміністрації.
Вернуться назад