Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті через різке погіршення погоди призупинено рух фур на трасі «Мукачево – Рогатин»

На Закарпатті через різке погіршення погоди призупинено рух фур на трасі «Мукачево – Рогатин»


12-01-2017, 09:17
На Закарпатті через різке погіршення погоди призупинено рух фур на трасі «Мукачево – Рогатин»
Різке погіршення погодних умов на Закарпатті призвело до ускладнення автомобільного руху на головних транспортних артеріях області.

З самого ранку великовагові автомобілі не можуть проїхати серпантин біля с.Залужжя на межі Мукачівського та Іршавського районів, тому прийнято рішення про тимчасове припинення руху фур по трасі «Мукачево – Рогатин», починаючи з 9.00 четверга (12.01).

– По міжнародній трасі «Київ – Чоп», а також дорогах державного значення «Хуст – Долина» та «Ужгород – Самбір» автомобільний рух поки що здійснюється без обмежень, проїзд через чотири перевали на адміністративній межі Закарпаття вільний, – заявляє Геннадій Москаль. – Однак, у залежності від погодних умов, рух вантажівок може бути обмежений і на інших трасах, про що буде повідомлено окремо.

Найбільш інтенсивні снігопади на Закарпатті очікуються в ніч на п’ятницю. Зараз на розчистці снігу задіяні 167 одиниць автодорожної техніки, ситуація з автомобільним рухом знаходиться під постійним контролем облдержадміністрації.
Вернуться назад