Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Психолог сказала, як без стресу повернутися на роботу після свят

Психолог сказала, як без стресу повернутися на роботу після свят


9-01-2017, 18:54
Психолог сказала, як без стресу повернутися на роботу після свят
Спокійний відпочинок із близькими людьми вдома може полегшити вихід на роботу після новорічних-різдвяний свят. Про це сказала психолог Людмила Гридковець, передає "ГолосUA".

Якщо людина добре відпочила, на роботу виходити не складно. Вже в останні дні перед початком роботи у такої людини виникають творчі плани, і вона приходить на роботу з натхненням. Важко буває в двох випадках: коли сам відпочинок був травматичним, наприклад, люди пішли в похід, але були не підготовлені фізично – такий "відпочинок" ще потребує додаткового відпочинку. Або інший варіант – коли відпочинок затягнувся, ресурс на творчість пропав, починає формуватися певна лінь, – сказала вона.

Водночас експерт сказала, що зазвичай такого у зимові свята не буває.

Для цього потрібно, щоб пройшло 2-3 місяці, щоб цей синдром почав проявлятися, – уточнила вона.
Психолог також розповіла, що перед виходом на роботу варто дозволити собі спокійно відпочити.

Тобто, не активні походи в гості, а просто, знаєте, коли лягли, обнялися і дивляться разом якусь передачу. Або сіли і пограли з дітьми в якусь настільну гру. Щось, що теж викликає якісь емоції, але – в колі близьких. Щоб не потрібно було кудись йти або їхати, надмірно напружуватися від того, що до тебе прийдуть гості. Тоді все проходить більш спокійно, зберігається життєва енергія. І навіть якщо не вистачило якогось відпочинку, організм уже добирає своє під час пасивного. А потім людина готова виходити на роботу, – порадила вона.
Вернуться назад