Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Суд заарештував будинок, квартиру, 2 гаража і корабель Януковича

Суд заарештував будинок, квартиру, 2 гаража і корабель Януковича


6-01-2017, 18:02
Суд заарештував будинок, квартиру, 2 гаража і корабель Януковича

Печерський районний суд Києва заарештував житловий будинок, квартиру, 2 гаражі і корабель колишнього Президента Віктора Януковича.

Про це йдеться в ухвалі суду від 29 грудня 2016 року, передають Українські Новини.

Прокуратура просила суд накласти арешт на майно екс-Президента, а саме житловий будинок, квартиру, 2 гаражі, 2 машиномісця в напівпідземних паркінгу і бриг (двощоглове судно з прямими вітрилами) 2000 року побудови.

Зазначено, що Янукович підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисні дії, вчинені з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку, встановленого Конституцією України) та ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу.

Санкції ст. 110 і ст. 111 передбачають можливість застосування додаткового виду покарання (конфіскацію майна), і прокуратура попросила суд накласти арешт на майно колишнього Президента шляхом заборони відчуження і розпорядження зазначеним майном.

Суд задовольнив клопотання в повному обсязі.
Вернуться назад