Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Порошенко дозволив звільнитися контрактникам, які прослужили в зоні АТО понад 2 роки

Порошенко дозволив звільнитися контрактникам, які прослужили в зоні АТО понад 2 роки


4-01-2017, 19:34
Порошенко дозволив звільнитися контрактникам, які прослужили в зоні АТО понад 2 роки
Відтепер військовослужбовці, що уклали контракт в особливий період, зможуть переукладати контракти або взагалі звільнятися, оскільки відповідний закон підписав президент України Петро Порошенко.

«Підписав закон щодо удосконалення порядку проходження військової служби, згідно якого військовослужбовці, які уклали контракт в особливий період, можуть за бажанням продовжити службу за новим контрактом або звільнитися», – написав Порошенко у Facebook в середу, 4 січня.

«Ми відновлюємо справедливість для тих військових, які фактично уклали безстроковий контракт на військову службу під час особливого періоду. Заміна особового складу здійснюватиметься поетапно, тому це не вплине на боєздатність нашої армії», – додав він.

Нагадаємо, цей закон Верховна Рада ухвалила 6 грудня у зв’язку з тим, що з початком АТО виникла правова колізія: військовослужбовці укладали контракт на строк «до закінчення особливого періоду». Однак оскільки АТО триває донині, люди, котрі понад два роки відслужили на передовій, не розуміють, коли закінчиться «особливий період» і відтак не можуть планувати своє життя.
Вернуться назад