Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Закарпатські патрульні організують благодійну акцію «Візьми – віддай! Зроби собі та іншим свято!»

Закарпатські патрульні організують благодійну акцію «Візьми – віддай! Зроби собі та іншим свято!»


3-01-2017, 18:17 Цього разу патрульні організують благодійну акцію «Візьми – віддай! Зроби собі та іншим свято!» в Ужгороді та Мукачеві
Закарпатські патрульні організують благодійну акцію «Візьми – віддай! Зроби собі та іншим свято!»

На цей раз різдвяна благодійна акція відбудеться 6 січня в Ужгороді на площі Театральній та в Мукачеві на площі Миру. Мета та сама – допомогти кожному відчути дух Різдва через щедрість один одного. Тож запрошуємо всіх приєднатися до патрульних близько 11:00 біля ялинок та допомогти заповнити святкові стійки солодощами, продуктами харчування та іграшками. Сподіваємося на Вашу допомогу та підтримку, аби кожен зміг відчути атмосферу прийдешнього свята. Якщо ж ви не зможете бути присутніми під час акції ми з радістю передамо усе, чим ви захочете допомогти. Свої подарунки ви можете залишити в нашому Управлінні, яке знаходиться в Ужгороді, вул. О. Кошового, 2. Контактний телефон: 0669634177." - повідомляється на офіційній сторінці Патрульної поліції Ужгорода та Мукачева у Фейсбук.
Вернуться назад