Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > У вівторок Україну чекає невеликий сніг та ожеледиця

У вівторок Україну чекає невеликий сніг та ожеледиця


2-01-2017, 17:22 3 січня в Києві хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря протягом доби -1... 1 градус. Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

У вівторок Україну чекає невеликий сніг та ожеледиця


На заході України хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер північно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура вночі 1...-4 градусів, на Закарпатті та Прикарпатті до -8 градусів, вдень 2...-3 градуси.

У Карпатах невеликий мокрий сніг, температура повітря вночі -5...-10 градусів, вдень -3...-8 градусів.

У Моршині невеликий мокрий сніг, температура вночі 0...-2 градусів, вдень -1... 1 градус.У Трускавці невеликий мокрий сніг, температура вночі 0...-2 градусів, вдень -1... 1 градус.

У Сваляві невеликий мокрий сніг, температура вночі -4...-6 градусів, вдень -1... + 1 градуса.На півночі України хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 2...-4 градусів, вдень 2...-3 градуси.

У центрі України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 1...-7 градусів, вдень -2... + 3 градуси.

На сході України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, місцями туман, ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі -1...-7 градусів, вдень -2... + 3 градуси.

На півдні України хмарно з проясненнями, без істотних опадів, місцями туман, ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця, вітер західний 7-12 м/с. Температура повітря вночі -3...-8 градусів, вдень -1... 7 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без істотних опадів, місцями туман, на дорогах місцями ожеледиця, вітер південно-західний, 7-12 м/с. Температура повітря вночі 0... 5 градусів, вдень 6... 11 градусів.

У Ялті без істотних опадів. Температура вночі 3... 5 градусів, вдень 9... 11 градусів.

Джерело
Вернуться назад