Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Гороскоп на 2017 рік: Тельцям варто уникати кредитів, а Рибам - закінчувати з холостяцьким життям

Гороскоп на 2017 рік: Тельцям варто уникати кредитів, а Рибам - закінчувати з холостяцьким життям


1-01-2017, 20:51
Гороскоп на 2017 рік: Тельцям варто уникати кредитів, а Рибам - закінчувати з холостяцьким життям
Астролог Любов Шехматова розповіла, чого чекати різним знакам зодіаку в 2017 році. Рік Вогняного Півня приготував для всіх чимало сюрпризів.

ОВНИ.
Робочі жнива тривають (до травня), з відповідальністю виконуйте щоденні зобов'язання, на службі відточуйте професійну майстерність, яка неодмінно знадобиться в майбутньому. Незважаючи ні на що, вкладайте максимум енергії в щоденну працю і тоді вам не страшні ніякі негаразди, грошей додасться. Якщо на душі шкребуть кішки, робота - найкращий порятунок. Невтомних трудівників і тих, хто сповідує здоровий стиль буття, доля обов'язково нагородить. Тіло - це храм душі, і про нього слід дбати.

А ось на бажанні уникнути болючих проблем, сховатися від світу, занурившись в "нірвану" ілюзій, доведеться поставити хрест. У березні прощання буде найболючішим. Досить літати в хмарах, спускайтеся на землю. І не чіпляйтеся за те, що від вас йде. Успішна перспектива ділового успіху і духовного зростання очікує тільки працьовитих, виконавчих Овнів. А ледарі отримають свою порцію покарання.

У травні етап (півтора року) напруженої рутини закінчується. Їх величність Муза постукає в двері, зустрічайте дорогу гостю, вона надихне на творчі і любовні подвиги. Таланти розквітнуть, життя перетвориться з сірих буднів в свято, наповнене романтизмом і творчим азартом, що допоможе знайти справжню свободу духу, розкрити багатий творчий потенціал. Головне - не пишатися, інакше всі результати будуть анульовані. Беріться за цікаві пропозиції, бути гвинтиком в колективному механізмі вже не можна. Підкоряючись громадським ідеалам, ви "розчиняється" як особистість, соціум гасить паростки творчого ентузіазму і тільки в гармонійному дружньому колі вдасться всебічно самореалізуватися. Тут вроджені таланти зможуть розкритися, як квітка назустріч сонцю.

На особистому фронті розквіт, адже поруч благословенний партнер, посланий Небесами. Насолоджуйтеся спілкуванням з половинкою, вас чекає багато цікавих спільних справ. У серпні самотні зустрінуть заповітну любов (подруги, друзі перетворяться в коханців), а подружні пари з новою силою закохаються одне в одного.

Процес структурування накопиченого життєвого досвіду триває, визначитися з новим світоглядом потрібно обов'язково, але це завдання складне. Тут таїться багато спокус, що ваблять на хибний шлях. Будьте розсудливі, є високий ризик стати жертвою псевдоідеалів, сектантів.

ТЕЛЬЦІ. Ви яскрава індивідуальність, не намагайтеся злитися з натовпом. Дотримуйтесь велінням серця і займайтеся тільки улюбленою справою (до травня), отримуючи від цього задоволення. Життя прекрасне, дарує радість, взаємну любов, підвищує енергопотенціал, і це ви повинні відчувати кожну мить. На службі теж все чудово, тут ви майстер на всі руки, відмінний трудівник, яким начальство не натішиться і щедро винагороджує. Творчий настрій високий, тому будь-яке завдання виконується на найвищому професійному рівні (корисна робота за вільним графіком).

Труднощі в партнерських відносинах гасіть любов'ю, уникайте конфліктів, переможців в битві не буде. З березня в шлюбі починається нейтральна смуга, приводів для сварок буде менше. Після травня сконцентруйтеся на зміцненні домівки, протягом півтора років ви повинні побудувати надійний тил. Чи не тимчасовий, а з прицілом на 18 років. Втім, все буде йти, як по накатаній доріжці, проявляти надмірну активність, амбіції навіть шкідливо. Багатьох чекає поліпшення житлових умов, придбання нерухомості, земельних ділянок, дачі. Головне - упорядкувати те, що є, і створити собі суверенна простір, на яке ніхто не зазіхає.

А ось у професійній і кар'єрних діяльності намічається закономірний спад. Справа, якою ви займалися останні 8-10 років, вже набридла. Всі важливі проекти йдуть до логічного завершення і треба підводити підсумок, не роблячи акцент на зростанні і захопленні позицій. Пригальмуєте, пора лягти на дно, проаналізувати своє життя і досягнення. Втім набридла робота сама вас готова покинути (наприклад, під час реорганізації вас можуть несподівано скоротити). Не слід всіма силами чіплятися за посаду, статус, бізнес, штурмувати начальство, високих покровителів - помножите втрати.

Ідеальний варіант - займайтеся будинком, сім'єю, а робота прийде сама і не варто напружуватися при її пошуку. У фінансовій сфері найвдаліше перше півріччя. У другому прекрасний час для співпраці, але доведеться жити економно, витрачати розумно, розраховуючи тільки на власний гаманець. Найменший фінансовий ризик - це витончений небезпечний ворог, краще синиця в руках, ніж журавель у небі. Уникайте боргів, кредитів. Тих, хто піддасться спокусі вкласти і швидко заробити, чекають збитки. З жовтня прекрасний час для реєстрації відносин, зміцнення шлюбного союзу. Холостяки зустрінуть благословенну половинку. Загалом, вирішуючи дилему "сім'я-робота", віддайте перевагу сім'ї, це доленосне завдання (з травня).

БЛИЗНЮКИ. Бізнес дихає на ладан, кар'єрний шлях вгору заблокований (до травня), НЕ ломіться в закриті двері - це на шкоду. Визначтеся, в чому ви відбулися, де вичерпали свій професійний ресурс і з вдячністю залиште цю діяльність або місце роботи. Зараз звільняється простір для нового, яке вже стоїть на порозі. Святе місце пустим не буває.

А поки задовольняйтеся нинішнім статусом і неодмінно зміцнюйте сімейну цитадель. Це першочергове завдання. Все, що пов'язано з будинком, нерухомістю, родичами постарайтеся вирішити, бо в другому півріччі від цього вантажу проблем доведеться звільнитися і направити потенціал в інше русло. Це контакти, знайомства, налагодження зв'язків будь-якого роду. Самоосвіта, шліфування ділових навичок. Якщо хтось сподобався, цікавий - це ваш чоловік і надалі принесе велику користь. Жити стане легше, веселіше, бо вас буде вести саме провидіння.

В особистому житті дощ щасливих сюрпризів триває, творча самореалізація в розквіті. Розважайтеся, завойовує симпатії, зваблюйте протилежну стать. У вас має бути час для романтичних експериментів, цікавих пригод, хобі, адже це прекрасний тонік для душі. Але порушувати обітницю вірності заборонено, це від лукавого. Ви зобов'язані відчувати моральну межу, яку переходити не можна, продемонструвавши приклад лебединої відданості.

У шлюбних пар ще з минулого року триває період випробувань на міцність, "тестуючи" на внутрішню зрілість, готовність жити в подружньому союзі. І якщо не хочете залишитися біля розбитого корита, любіть усім серцем обранця і пристосовуйтеся до його "вибриків". Рвати узи нерозумно. Краще не знайдете.
Протягом року намагайтеся максимально реалізуватися творчо, займайтеся тільки улюбленою натхненною справою, - рутина вас вб'є. Восени нарешті крига скресне в роботі, надійдуть нові пропозиції, з'являться можливості для додаткових заробітків. Березень - хворобливий період розплутування кармічних вузлів, лякаючий безвихіддю. Але ви приречені його пройти.

РАКИ. Життя прекрасне і багатогранне, з радістю відкриває обійми допитливим непосидючим Ракам, спраглим пізнати все, бути в курсі різноманітних новин - від сусідських пліток до подій світового масштабу. Не ховайтеся в мушлі, будьте комунікабельні, активно рухайтеся в просторі, відкриваючись всьому новому, що зустрічається на шляху (до травня). Недалекі поїздки, спілкування, знайомства повинні поєднуватися з чимось новим, вам варто інтенсивно черпати чужий досвід, вчитися практичних навичок на ходу, регулярно займатися самоосвітою, проявляти винахідливість. На щастя, все, що потрібно для повноцінного буття, перебуває не в далеких краях, а поруч, беріть і користуйтеся!

У другому півріччі пріоритети змінюються, на перше місце виходить потреба у фінансовій незалежності. Головне - не лінуватися, матеріальний стимул є, а робота знайдеться. Працюйте в тій сфері, де ви компетентні, йдіть в ногу з часом, освоюючи прогресивні технології. Вам обов'язково потрібно знайти твердий матеріальну ґрунт під ногами, щоб не жити за чужий рахунок, а навпаки, фінансувати інших.

Якщо є борг по кредиту, позичили гроші, диру слід терміново закрити, адже це виток енергії. На чуже доля накладає "заборону", вчіться жити на власні ресурси, тоді знайдете силу і впевненість, життєвий акумулятор не «сяде". Про "дай" забудьте, якщо вам щось пошкодують, проігнорують прохання, не ображайтеся на скупердяг, так треба для вашого блага.

В особистому житті все чудово, грійтеся біля сімейного вогнища, тут місце щастя. Восени закладається вдалий цикл (на рік) в любовній сфері, навколо літають небесні ангели, запалюючи на романтичні захоплення. Втім, творчий потенціал теж зросте, тому з чистою совістю можете віддати перевагу улюбленим заняттям або роботі, яка не забирає, а примножує енергію.

А ось здоров'я в зоні ризику, не перевтомлюйтеся, тримайте в чистоті тіло і совість і обов'язково дотримуйтеся Божих заповідей. Вкрадене у інших, відгукнеться вам болячками. Нагромаджені невиплачені борги також підсвідомо будуть "отвампірівать" сили. Осінь увірветься жаданим вітром, пробудивши серце від романтичної сплячки (на рік). Охоче здайтеся в полон любовної пристрасті, не пошкодуєте!

ЛЕВИ. Тримайте руку на фінансовому пульсі і пам'ятайте: ви добувач, годувальник і кредитор для оточуючих. До кінця травня потрібно створити міцну платформу для життя і чітко визначитися з джерелами прибутку, від яких залежить матеріальне майбутнє. Виключіть будь-які ризики, ваше завдання - чітко контролювати всі свої ресурси. Витрачайте їх розумно, а надлишки відкладайте для реалізації подальших планів, важливих покупок. В борг не давайте (подарунки схвалюються), навпаки, вам повинні повернути старі борги (моральні, матеріальні), не соромтеся, а нагадуйте про це людям.

У другому півріччі шлях долі кардинально змінюється, починається етап випробувань в партнерстві, закладаючи базу на 9 років. Щоб знайти міцний духовний стрижень, потрібно навчитися приймати самостійні рішення і нести за них відповідальність. Запорука правильного вибору - це позбавлення від будь-яких залежностей (психологічної, емоційної, матеріальної, сексуальної). Розчищайте поле для переконань, принципів, залишивши тільки ті, які стануть дороговказом.

Багатьом доведеться поміняти коней на переправі, женіть геть страх самотності! Якщо ви занадто боїтеся втратити того, до кого "прикипіли", розставання майже неминуче. Ну, а якщо готові відправитися в автономне плавання, о диво (!) Вам обов'язково пошле надійного супутника. Відважним і незалежним Левам, запальним ентузіазмом, відкриті всі дороги. А тим, хто "розчинився" в судженому, слід терміново міняти тактику, брати кермо влади в свої руки. Інакше розлучення протягом півтора року неминуче.

Втім, якщо в шлюбному союзі є потенціал для зростання - вдало пройдете кризову смугу і залишитеся разом. Одиноким ідея фікс вийти заміж або одружуватися за всяку ціну - згубна. Намагаючись активніше це зробити, ви йдете проти течії. Остерігайтеся потрапити в рабство пристрасті, якщо не в силах себе контролювати - це від лукавого!

Фон року благодатний для різноманітних контактів з людьми, поїздок (недалеких), зустрічей, навчання, збагачення досвідом. Осінь подарує шанс вирішити проблеми з житлом, нерухомістю, дачею, землею. Але будь-які події несуть друк зумовленості, мотивовані кармічно. Лютий, серпень продемонструє, наскільки ви відхилилися від доленосного "азимута" і скорегує помилки.

ДІВИ. Кожна людина-це унікальне неповторне Боже створіння, в чому доведеться переконатися на власному житті. Пошук себе, персонального шляху розвитку триває до травня. За минулий рік ви проробили величезну роботу, і зараз чітко визначилися, який світогляд є рідною, а які стандарти нав'язані суспільством, партнерами, і від них слід відмовитися. Не шкодуйте про спалених мостах, вони теж поштовх до прогресу. Так, ви сам собі господар, шанована і авторитетна, блискуче себе позиціонуєте в соціумі, вмієте робити правильний вибір і нести за це відповідальність. Що і треба було довести. Необхідно визначитися, з ким готові бути поруч, а з ким розійтися і чому. Можливо, відносини вичерпали себе, що не чіпляйтеся за те, що себе віджило - це гальмо на шляху до досконалості.

Інший варіант: якщо партнер віддаляється або далеко їде, це не трагедія. Значить, ви його "приватизували" і зробили підкаблучником. Але святе місце порожнім не буває, вакансія заповниться за потрібне коханою людиною. У другому півріччі ключове завдання змінюється. Розбиратися в собі доведеться на більш глибинному рівні, зачіпаючи приховані шари підсвідомості. Що там заховано всередині за красивим фасадом? .. Корисно не орати, як кінь, а побути відлюдником. Приділяти менше уваги мирських справ, старанно молитися і каятися, очищаючи тіло і душу від гріховних шлаків, відвідувати храми, долучатися до святинь, подавати милостиню нужденним. Якщо проігноруєте - будете покарані.

З фінансами все вдало, джерела прибутку фонтанують, але багатством слід неодмінно щедро ділитися, оскільки Творцем буде даватися більше благ (і любові), ніж потрібно. Борги повернуть. Протягом року намагайтеся підтримувати сприятливу погоду в будинку, бо тут будує підступи нечистий, штовхаючи на руйнування. Доцільно "накачувати" духовні, емоційні, інтелектуальні "м'язи", розвиватися фізично, наповнюючи життєве "депо" енергоресурсами. Для цього створені ідеальні умови. Березень - місяць хворобливих кармічних "розв'язок". Травень, червень - період професійного злету. Якщо робота обтяжує, не сприяє творчій самореалізації, зараз ви маєте право від неї відмовитися. Нове заняття саме вас знайде.

ТЕРЕЗИ.
Зараз ви феноменально популярні, щасливі, харизма сяє, що багатьом не дано і дуже завидно. Байдужих немає: одні обожнюють, інші ненавидять. Головне - не розтринькати цей дар на самовозвеличення, викорінити комплекси, модернізувати свій внутрішній світ і зіграти по-крупному, уникаючи корисливих інтересів, які є "диявольською інфекцією".

До травня ви сам собі опора, духовний наставник. Недоцільно тягнути остогидле трудове ярмо. Звільняють з роботи - без жалю кидайте її і займайтеся улюбленою справою, благодійністю. Визначтеся з істинними духовними цінностями і життєвими цілями, очистіть душу від гріховного "мулу". У чому сенс вашого призначення і як вписується в правильну траєкторію руху? .. Інакше життя полетить шкереберть.

З травня доведеться розкрити серце і остаточно вийти в світ, поділитися накопиченої мудрістю, знайти однодумців, зайнятися громадською роботою. Нарешті у вас з'являться справжні друзі, з якими буде відбуватися рівноцінний обмін енергіями, емоціями, враженнями, з якими запанує повна гармонія світогляду. Це чудово, ви знову будете на одній хвилі з колективом, ставши його безцінним "гвинтиком" з користю для себе.

Друге півріччя "порадує" поверненням старих любовних зв'язків, але, на жаль, вони - відпрацьований матеріал, що вимагає утилізації. Вам потрібна не пристрасть, а людина, споріднений по духу. Визначайтеся. Якщо пов'язані узами шлюбу, сміливо рулите, тут ви пан і благодійник для суджених!
Восени робота принесе багаті плоди, бізнес піде вгору, доходи зростуть, з'являться додаткові заробітки, сприяючи накопичень. Частина коштів пощастить вкласти в розвиток справи, зробити важливі покупки. Контролюйте протягом року кожен свій крок, фільтруйте мова, уникайте випадкових зв'язків. Проста цікавість, кидання слів на вітер - це порок, що штовхає в гріховне болото.

СКОРПІОНИ. Навколо гарний квітник яскравих цікавих людей, однодумців, тісніше спілкуйтеся з ними, просите допомоги, ради, адже у вас загальна дорога до мети. Обмінюйтеся досвідом, енергією, ідеями, освоюйте премудрості прогресивних технологій, займайтеся політикою, саме робота в колективі є доленосною, сприяючи успіху. "Інвентаризації" підлягають колишні переконання, експериментуйте, ламайте застарілі стереотипи мислення, сучасний соціум вимагає абсолютно нових поглядів (до травня).

Для налагодження особистого життя відмінні умови. Ті, хто скучив серцем, знаходиться в пошуку, зустрінуть свою половинку. Орієнтуйтеся на духовну сторону спілкування. Вас зріднився загальні погляди, інтереси, життєві позиції. А ось романтичний аспект не дуже значущий, загострення пристрастей небезпечний. З партнером максимально зблизять загальні справи. Ну а якщо почуття зовсім охолонуть, значить так треба, полюбовно розійдіться і переверніть сторінку. Перевірку на міцність вдало пройдуть справжні довірчі відносини.

З травня починається штурм кар'єрних висот (на півтора року), закладаючи фундамент на 9 років. Не слід зациклюватися на домашніх проблемах (вдалий час для продажу нерухомості), сконцентруйтеся на професійній сфері, бізнесі. Втім, те, що призначене, саме знайде вас. Восени стартує дуже важливий етап (на 12 років), приведіть в порядок думки, почуття, сформулюйте глобальні цілі і зустрічайте довгоочікувану фортуну, тепер ви її улюбленець, здатний граючи керувати не тільки своїм життям, а й впливати на чужу. З фінансами складно, навіть професійний успіх навряд чи зробить цю сферу гармонійної. Мають відбутися непередбачувані витрати, тому затягніть пояси і економно розподіляйте бюджет. Серпня, листопад принесуть доленосні зміни, втрати - знайдете.

СТРІЛЬЦІ. Протягом року належить зробити ревізію цінностей, позбутися "хвостів" вичерпали себе контактів, відносин. Виявити і визнати власні вади, комплекси і неодмінно від них звільнитися. Прихована гріховна сторона натури "розквітне" у всій красі, розкриють "скелети" в шафі, але це не привід для депресії, самобичування, таємне стає явним, щоб назавжди піти з вашого життя. Якщо щось "цвяхом" сидить в голові, це помилкове руйнівний самонавіювання (від лукавого). Чи не "висувайтеся" на публічну арену заради самоствердження, інакше будете крайнім, всі шишки посипляться на вашу нещасну голову.

З січня по травень мобілізуйте всі сили в робоче русло, на кін поставлено кар'єрне майбутнє. Хочете почати або модернізувати бізнес, змінити спеціалізацію - ваш вибір повинен чітко відповідати творчому покликанню. І не смійте себе гвалтувати заради грошей нудотної роботою!
Якщо дозріли, просите керівництво про підвищення на посаді, ви заслужили високого статусу в соціумі. Але вра^-^те, це ще й відповідальність за чужі долі. Командуйте і підкоряйтеся розумно, чітко дотримуючись службовому і родинному субординації. Спільна справа і люди, від вас залежне, не повинні страждати. Навпаки, тут ви Атлант-захисник і зобов'язані підставляти їм плече, просувати вгору.

На щастя, серед друзів, однодумців завжди знайдуться покровителі і спонсори. Тому бережіть дружні узи, вони священні. Саме в цьому році ви відчуєте всю їх благодать. Але за умови, що вас лукавий його не штовхне на зраду - ходите над прірвою. У другому півріччі слід переключитися на професійне навчання, більше подорожувати. Багатьом пощастить з навчанням за кордоном, успішними відрядженнями і навіть переїздом. Сидіти квочкою протипоказано, Таємна мрія подивитися світ зараз може стати реальністю, мандруйте в далекі країни, пізнавайте їх культуру і розширюйте духовний кругозір! Лютий, березень несуть невідворотні кармічні події.

КОЗЕРОГИ. На професійному небосхилі палає щаслива зоря, сприяючи реалізації професійних талантів, стратегічних бізнес-планів, які вписуються в запити суспільства. Тут діапазон можливостей широкий, пощастить знайти улюблену творчу роботу, зайняти вищу посаду, зуміти гармонійно поєднати принциповість з благородством, мудрістю, порядністю начальника, який переживає всім серцем за долю підлеглих. Відносини з авторитетними фігурами будуть зав'язуватися легко, сприяючи професійному престижу, матеріального процвітання. Скласти протекцію або замовити добре слово за вас може зовсім стороння впливова особа.

До травня ваше завдання - відсіяти зерна від плевел в сфері контактів, і знайти духовних покровителів, які вкажуть істинний шлях. Корисні релігійні паломництва, відвідування святих місць, закордонні поїздки. Бажаючі можуть вступити до вузу, зайнятися професійним навчанням, переїхати в інше місце. Доленосна птах щастя пурхає далеко від дому.

Друга половина року наповнена екстримом, форс-мажорних обставин буде більш ніж достатньо. Це важлива умова для розвитку. Тому сміливо пірнайте в вир ризикованих ситуацій, викорінюючи в собі страх. Тільки відважні духом "помруть" і знову воскреснуть, як Фенікс із попелу, і тоді вже ніякі важкі випробування їм будуть не страшні. Щоб не сісти на фінансову мілину, то не будьте скнарою, адже втрати неминучі, заощадите на копійках - втратите по-крупному. Більше приділяйте сил духовному розвитку, тоді матеріальні проблеми вирішаться легко. Необхідні кошти прийдуть строго дозовано і в останній момент. "Халявні" благ не передбачається. Найболючіша тема року - страшне і гнітюче самотність в цьому сумбурному світі. Насправді це підступи темних сил (магніт для них - власні заховані глибоко гріхи), що вводять в ілюзію, депресію, що штовхають на посадові зловживання. Позбутися від цієї мани і не зачерствіти душею допоможе молитва, милостиня. Але якщо жертвуєте, намагайтеся не нашкодити собі.

ВОДОЛІЇ. Подружитеся з ризиком, до стресу у вас повинен бути імунітет (події минулого року навчили). Якщо ходите по лезу ножа, відчуваєте себе на межі виживання, залякані фінансовою кризою, зберігайте спокій, так потрібно для вашого блага. У всесвіті випадковостей не буває, в даному випадку мета важких або екстремальних ситуацій -зменшити вашу прихильність до матеріального світу (фінансів, речам, земному комфорту), приборкати власницькі інстинкти. Навіть якщо накопичені гроші йдуть, як вода, крізь пальці, не біда. Що впало, те пропало. Насправді це доля "експропріює" надлишки, взяті вами за останніх 9 років. До травня вісь конфлікту проходить між "хочу" і "треба", тому поодинці бізнес не потягнути і великого капіталу не заробити. Брати в борг небезпечно. Покладайтеся на партнерів, вони джерело щасливих шансів. Завдяки вмілому співпраці з людьми, поставивши їх інтереси на п'єдестал, потреба вас обійде стороною. А якщо фатально не щастить, значить, ви егоїст, просочений гординею, дурними претензіями до долі і миру.

У другому півріччі вплив партнерських відносин посилиться, протистояння амбіцій досягне піку. Щоб розбіжності не зруйнували вас як особистість, майте на увазі: потреба в особистій свободі - це спокуса. Будьте зразком скромності, поступайтеся, йдіть на компроміс. Не можна нікому переходити дорогу, якщо хтось "дихає" в спину пропустіть вперед сміливця. Впретеся - життя піде під укіс. У шлюбних пар період реставрації відносин. На жаль, на почуття і дії партнера ви не здатні впливати. Тільки на власні егоїстичні програми. Він вирішує, бути далі вшити або розійтися. І не смійте тиснути! Самотні отримають довгоочікувану пропозицію руки і серця. Форсувати події не можна, зараз вибирає супутник, дайте йому дозріти (серпень розставить акценти).
Дуже корисно подорожувати, вибирайте далекі і найсміливіші маршрути, обов'язково поєднуючи їх з духовним і культурним розвитком. Далеко від рідних місць отримаєте максимум щастя і натхнення. Восени можна розслабитися, фінансові проблеми позаду, починається смуга успішного кар'єрного злету (на рік) і ваш тріумф в ролі професіонала.

А ось в дружній сфері лукавий будує підступи, які не клюньте на його наживку! Хто справжній друг, а хто замаскувався під нього, розпізнати дуже складно. Всі, хто приходить з минулого, заражені непорядністю і повинні пройти перевірку.
Березень - період преопределенность втрат, серпень - кардинальних змін.

РИБИ. На перший погляд ви особистість скромна, непомітна. Але це ілюзія, всередині відчувається колосальна незрима сила. Так, ви служите центром гравітації, навколо якого обертаються галактики (починаючи з минулого року до травня) де будь-який збій ритму з метою зловживання владою або публічного самоствердження загрожує згубними подіями в житті. Уникайте брати кермо влади в свої руки, нехай командують інші. Потрібно поставити партнерські відносини і спільні інтереси на перше місце, а особисті відсуньте на другий план. Головне - вчасно дати задній хід і неодмінно викорінити погані звички.

Якщо самотні, терміново шукайте судженого, з холостяцьким життям в травні слід закінчити. Інакше 9 років належить бути самими. Свобода вас зіпсує.
У другому півріччі цілі змінюються. Відносини вже побудовані, найголовніше досягнуто, прийшла пора інтенсивно працювати, стати солдатом службового фронту. Важливо не перетворюватися в завзятого трудоголіка, а навчитися розслаблятися, не перериваючи звичайну діяльність і не йдучи з головою у внутрішній світ, здоров'я дуже важливо. З кар'єрним просуванням (бізнесом) складно, це як міраж, то наближається, то вислизає за горизонт. Тому не зациклюйтеся на статусності (шеф може обдурити), а просто сумлінно виконуйте все, що "накаже" саме життя. Воно дає завдання, виховуючи з вас безцінного фахівця широкого профілю, готового в критичну мить закрити собою "амбразуру" трудових навантажень.

Будь-яка робота, де зможете викладатися на всі "сто", стане для вас багатим хлібним місцем. Ну, а ледарі нехай сидять на фінансовій мілині і годують нужду.
Восени стартує (на рік) щаслива смуга, де відчуєте всю повноту буття, за спиною виростуть творчі крила, ланцюги обмежень зникнуть. Лютий - березень: готуйтеся подолати кризовий рубікон на всіх рівнях.
Вернуться назад