Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > До свят готові: в Ужгороді міні-скульптурки знову отримали новий одяг (ВІДЕО)

До свят готові: в Ужгороді міні-скульптурки знову отримали новий одяг (ВІДЕО)


30-12-2016, 14:35 Нещодавно найулюбленіші ужгородські міні-пам'ятники вбирали до свята Миколая. Тепер вони отримали нові шати - до новорічно-різдвяних свят.

До свят готові: в Ужгороді міні-скульптурки знову отримали новий одяг (ВІДЕО)


Міні-скульптурки Ужгорода вже вдруге до свят одягли у новорічно-різдвяне вбрання. Нещодавно їх прикрасили до свята Миколая. Сьогодні ж вони отримали новий – новорічно-різдвяний одяг.

Як повідомила дизайнер Світлана Василян, у місті з’явилося таємне міністерство міні-скульптурок куди вперше надіслали одяг для міні-пам’ятників. І от зараз надійшлов від них ще один святковий одяг. Цього разу це такі сині з білим речі. Одягаємо в головний убір – це шапочки і шарфики, тепер зима і хочеться аби їм теж було тепло.

Наразі в місті – 26 міні-скульптурок. Новостворене міністерство прагне аби з кожним роком їх ставало все більше, сподіваються, щ о колись Ужгород стане столицею міні-пам’ятників і матиме їх аж 1001. Детальніше у сюжеті "Ужінформ":


Вернуться назад