Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті проаналізували готовність обласних служб до погіршення погодних умов

На Закарпатті проаналізували готовність обласних служб до погіршення погодних умов


28-12-2016, 17:08 Питання забезпечення стабільного проходження опалювального сезону та сталого функціонування дорожньо-транспортної інфраструктури області при погіршенні погодних умов, а також у святкові дні, обговорили 28 грудня в ОДА.

На Закарпатті проаналізували готовність обласних служб до погіршення погодних умов


Участь у нараді взяли керівники департаменту житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури облдержадміністрації, представники ПАТ „Закарпатгаз”, ТОВ „Закарпатгаз Збут”, ПАТ „Закарпаттяобленерго”, ПАТ „Укртелеком”, УДППЗ „Укрпошта”, а також Ужгородської дирекції залізничних перевезень, Служби автодоріг, Нацполіції, ДСНС, Управління Укртрансбезпеки, Ужгородського АТП.

Під час наради, зокрема, було вирішено, Служба автомобільних доріг області спільно з управлінням ДСНС забезпечуватимуть на гірських перевалах стабільне функціонування пунктів обігріву.

Крім того, там чергуватиме і спецтехніка задля своєчасного надання допомоги водіям в разі погіршення погодних умов.

Дорожники краю також мають бути готовими забезпечити прибирання снігу та підсипку автошляхів області. При цьому особливу увагу приділити автомобільній дорозі державного значення Київ-Чоп та під'їзду до вантажного терміналу КПП Ужгород.

Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації спільно з патрульною поліцією у містах Ужгород та Мукачево узгоджуватимуть дії для надання першої медичної допомоги постраждалим внаслідок погіршення погодних умов людям.

Крім того, автоперевізники області повинні забезпечити контроль експлуатації автобусів загального користування при ускладненні погодних умов.

Джерело
Вернуться назад