Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Проект "Зустрічай Новий рік 2017 в Закарпатті!" запрошує на захоплюючі зимові екскурсії

Проект "Зустрічай Новий рік 2017 в Закарпатті!" запрошує на захоплюючі зимові екскурсії


24-12-2016, 17:22
Проект "Зустрічай Новий рік 2017 в Закарпатті!" запрошує на захоплюючі зимові екскурсії
“Турінформ Закарпаття” (керівник О.Коваль) та ГО «Інститут туризму Карпатського регіону» (керівник Ф.Шандор) розпочинає інформаційну кампанію, спрямовану на популяризацію можливостей закладів туризму.

Про новий проект під назвою "Зустрічай Новий рік 2017 в Закарпатті!" на своїй сторінці в Фейсбуку повідомляє відомий туризмознавець Федір Шандор.

Організатори обіцяють захоплюючі зимові екскурсії: легендарні карпатські замки, середньовічні міста, гірські монастирі, катання на лижах, санках, сноубордах спуститися з гірської лижної траси, можливість побачити скарби зимової карпатської природи, взяти участь у народних обрядах і традиціях: Різдво Христове, свято Св.Миколая, Новий рік, Св.Василя, Водохреща, скуштувати традиційну кухню угорців, словаків, румунів, штабів, ромів, русинів, чехів, відпочити від вражень дня ви зможете в затишних номерах геотермального курорту «Косино».

Новий 2017 рік в Берегівському районі

Землі Берегівського району славляться виноградниками європейських сортів, з яких місцеві підприємства та майcтри-винороби здавна виготовляють високоякісні вина, а тому не забудьте відвідати численні дегустаційні зали. Місцеві винороби стверджують, що тут найсприятливіші ґрунти та мікроклімат для вирощування винограду.

Ще у 1342 р. угорський король наказав мешканцям Берегового (тоді Лампертсас) доставляти щороку до Мукачевого 10 бочок вина. Часто траплялося, що у неврожайні роки винороби всесвітньовідомого Токайського регіону закуповували вина на Берегівщині. На першій виставці вина у 1880 р., що відбувалася в м. Кошице (тепер Словаччина), берегівські винороби були нагороджені трьома золотими та п’ятнадцятьма срібними медалями. У сучасних місцевих ресторанах і зелених садибах, крім вин, вас почастують ще й паленкою — місцевою горілкою, часто фруктовою. Тут багато свердловин з гарячою мінеральною водою, насиченою залізом.

Тут, як у найтеплішій точці області, дуже часто відбуваються активні підземні процеси: пласти рухаються, спричиняючи утворення гарячих гейзерів. Сьогодні розвіданими є сім свердловин. В Береговому — термальні джерела кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвих вод високої мінералізації, аналоги яких зустрічаються на Камчатці, Сахаліні, Ісландії та Новій Зеландії. За своїм складом термальні води біля села Косонь відносяться до високотермальних хлоридно-натрієвих вод середньої мінералізації.

В Берегівському районі варто відвідати:

• Ансамбль споруд "Графського двору": палац князя Г. Бетлена, каретна і зерносховище, стайні (1629 р.) — м. Берегово
• Храм (ХІІІ-ХV ст.) — м. Берегово
• Храм (ХІІІ-ХІХ ст.) — м. Берегово
• Храм (ХІV ст.) у с. Бене
• Храм (ХІІІ-ХІV ст.) у с. Кідьош
• Руїни замку (ХІІ-ХІІІ ст.) у с. Квасове
• Руїни храму Йоана Хрестителя (1117 р.-ХVІ ст.) у с. Мужієве
• Реформаторський храм з дзвіницею (1753 р.) у с. Четове

Зимовий відпочинок пов’язаний, насамперед, з містом Берегово де взимку працює каток, і є можливість в Берегівському районі прогрітися в геотермальних басейнах.

Запамятайте символи Берегівського району, для того щоб полегшити вибір місцевого туристичного смаку та сувенірів, і на той випадок якщо сніговий покрив 2016-2017 в Карпатах не порадує Вас:
ПТАХ
сапсан
ЗВІР
ховрах європейський
РИБА
умбра звичайна
КОМАХА
сатурнія руда
КВІТКА
дзвіночки польові
ФРУКТ
персик
КОРИСНА КОПАЛИНА
золото
ПЕРША СТРАВА
полоц-левеш
ДРУГА СТРАВА
торгоня
ДЕСЕРТ
гештенє-пюре
АЛКОГОЛЬ
мускатне вино
БЕЗАЛКОГОЛЬНИЙ НАПІЙ
персиковий сок
ТУРИСТИЧНА АТРАКЦІЯ
геотермальні басейни "Косино"
НАРОДНЕ РЕМЕСЛО
виробництво сушеної паприки
АРХІТЕКТУРНА БУДІВЛЯ
старовинний міст над річкою Верке
Вернуться назад