Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 23 грудня

Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 23 грудня


23-12-2016, 12:58 В Ужгороді сьогодні підсипають вулиці протиожеледною сумішшю, біля лікарні на Минайській ремонтують світлофор і продовжують викладати тротуарну плитку.

Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 23 грудня


Сьогодні в Ужгороді працівники комунального підприємства КШЕП підсипають протиожеледною сумішшю вулиці з крутими підйомами, тротуари, повідомляє прес-служба міської ради.

На вулиці Минайській №67 (біля залізничної лікарні) комунальники ремонтують світлофор.

Підприємство «Авант» асфальтує вулицю Собранецьку.

На Підгірній, Собранецькій продовжують викладати тротуарну плитку, а на Залізничній 42-44, транспортному мосту з боку площі Б. Хмельницького викладають тротуарну плитку, облаштовують бордюри.

Тривають капремонти покрівель на проспекті Свободи №45, площі Дружби Народів № 2, набережній Київській № 17, вулицях Благоєва №12, Швабській № 58, М. Вовчка №14, Насипній №3, Канальній № 31.

Водопровід, каналізацію ремонтують сьогодні на набережній Незалежності № 21, Легоцького № 38.

«Закарпателектробуд» продовжує підключати святкову ілюмінацію для однієї з ялинок на площі Кирила і Мефодія, готує освітлення для фестивалю глінтвейну «Гаряче вино».

Працівники «УжАгроміксу» сьогодні проводять обрізку/вирізку дерев на території ЗОШ № 9,11, продовжують викорчовувати пні на алеї між школами №12, 15.
Вернуться назад