Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > Вчені назвали фрукт, який рятує від депресії

Вчені назвали фрукт, який рятує від депресії


22-12-2016, 17:36 Стало відомо, який фрукт допомагає позбутися втоми і депресії. Про це розповіли новозеландські вчені з Університету Отаго.

Вчені назвали фрукт, який рятує від депресії


У новому дослідженні новозеландських фахівців взяли участь 54 юнаки. При цьому вчені розділили їх на дві групи – одним вчені протягом шести тижнів щодня давали половину ківі, тоді як іншим – два ківі.

В ході експерименту з'ясувалося, що у добровольців з другої групи в організмі істотно підвищився вміст вітаміну С. Вчені розповіли, що це особливо було помітно, якщо молоді люди споживали недостатню кількість інших фруктів, багатих даними вітаміном.

Завдяки цьому учасники експерименту з другої групи набагато рідше страждали від депресії і були більш енергійні. Вчені відзначають, що вітамін С ефективно захищає людину від неприємних наслідків стресу (в тому числі і хронічного).

Крім того, ківі містить антиоксиданти, які зміцнюють імунну систему, і калій, відмінно допомагає при гіпертонії. Також ряд корисних речовин в складі даного плоду дозволяє поліпшити травлення.
Джерело
Вернуться назад