Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Закарпатські поліцейські просять не залишати цінні речі на видних місцях в автомобілях

Закарпатські поліцейські просять не залишати цінні речі на видних місцях в автомобілях


22-12-2016, 09:57
Закарпатські поліцейські просять не залишати цінні речі на видних місцях в автомобілях
Працівники Головного управління Національної поліції в Закарпатській області застерігають громадян не залишати на видних місцях в автомобілях цінних речей, сумочок, гаманців, мобільних телефонів та ін., щоб не «спокушати» крадіїв.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Незважаючи на те, що поліція знаходить викрадене майно і повертає його власникам, громадяни все ж отримують серйозні збитки, адже найчастіше під час крадіжки з машини розбивається автомобільне скло.

Працівники ГУНП в Закарпатській області наголошують, що покидаючи авто навіть на кілька хвилин – варто все цінне взяти з собою і зачинити дверцята. Практика показує, що відсутність цінностей на видному місці в салоні автомобіля – в рази зменшує ймовірність проникнення в нього.

Якщо ж з’ясувалося, що в автомобілі таки побували злодії, потрібно одразу повідомити про крадіжку за телефоном «102» і ні до чого не торкатися, щоб не знищити сліди злочину.
Вернуться назад