Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Унікальне Закарпаття: команда "Ukraїner" показала екопоселення у Пацканьові (ВІДЕО)

Унікальне Закарпаття: команда "Ukraїner" показала екопоселення у Пацканьові (ВІДЕО)


22-12-2016, 09:10
Унікальне Закарпаття: команда "Ukraїner" показала екопоселення  у Пацканьові (ВІДЕО)
Закарпаття є найменш урбанізованим регіоном з найменшим обласним центром. Проект "Ukraїner" показав закарпатське село, куди хочеться приїжджати знову і знову.

Історія про те, як із невеличкої ділянки і кількох старих хат з нуля створюється справжнє еко-поселення, що приваблює людей приїжджати і залишатися тут.

Пацканьово

"Ми їхали на запрошення до сільського музею, яким керує колишня голова села, а знайшли значно цікавішу історію. Історію про те, як із невеличкої ділянки і кількох старих хат з нуля створюється справжнє еко-поселення, що приваблює людей приїжджати і залишатися тут. Ініціатор екопоселення Володимир Вашко зустрічає нас із милицею. У дитинстві він дивився багато вестернів і мріяв про коней, але тільки після того, як довгий час пожив у місті і спробував піднятися вертикаллю влади, зрозумів, що по-справжньому йому потрібні насамперед коні. З одного з них він і впав, буквально за кілька днів до нашого приїзду", - пишуть організатори проекту "Ukraїner" .

Докладніше - у відео.


Вернуться назад