Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Допоможіть знайти: на Закарпатті розшукують зниклого хлопця (ФОТО)

Допоможіть знайти: на Закарпатті розшукують зниклого хлопця (ФОТО)


21-12-2016, 17:29 Три роки тому у закарпатських горах безвісти зник громадянин Чехії. Якщо вам відомо місце знаходження розшукуваного, повідомте в поліцію.

Допоможіть знайти: на Закарпатті розшукують зниклого хлопця (ФОТО)


12 січня 2013 р. в чергову частину Свалявського РВ УМВС України в Закарпатській області (по обслуговуванню Свалявського та Воловецького районів) з письмовою заявою звернувся 43-річний мешканець смт.Воловець. Заявник повідомив про те, що 10.01.2013 р. приблизно о 14.00 його знайомий громадянин Чеської Республіки Дубанський Ондрей, 07.03.1989 р.н., мешканець м.Брно, який прибув до нього на відпочинок, вийшов із будинку №8, розташованого в смт.Воловець, попрямував у напрямку гори Темнатик, після чого не повернувся, його місцезнаходження невідоме.

Вказану заяву було зареєстровано, цієї ж доби слідчим підрозділом відповідні відомості внесено до ЄРДР та відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (Навмисне вбивство).

До пошуків зниклого чеха було залучено працівників Свалявського РВ УМВС та Воловецького РУ МНС. У горах було знайдено мобільний телефон зниклого, та його самого або тіла не знайдено досі.

Нині розшук Ондрея Дубанського поновлено. Справу розслідує слідче управління Закарпатської поліції (слідчий Роман Гельжинський).

Закарпатська поліція розшукує Дубанського Ондрея, 07.03.1989 р.н., громадянина Чеської Республіки, жителя м.Брно. Він в’їхав в Україну 05.01.2013 р. через КПП «Ужгород» на попутному транспорті.

Його прикмети: вік – 27 років, середньої статури, зріст 189-195 см., обличчя худорляве, волосся русяве, очі блакитні, ніс прямий. Особлива прикмета - на переніссі шрам розміром близько 1,5 см. Був одягнений в куртку чорного кольору, спортивні штани світло-зеленого кольору. Був взутий в темно-коричневі чоботи. На голові мав сіру спортивну шапку.

Якщо вам відомо місце знаходження розшукуваного, повідомте в поліцію на тел.102
або слідчому Гельжинському Роману Любомировичу (тел.моб.050-141-14-90).

Допоможіть знайти: на Закарпатті розшукують зниклого хлопця (ФОТО)

Вернуться назад