Закарпатський кореспондент > Політика / Останні новини / ukrnet > Наймедійніший губернатор: за рік Москаля згадали в інформаційних повідомленнях 7586 разів

Наймедійніший губернатор: за рік Москаля згадали в інформаційних повідомленнях 7586 разів


21-12-2016, 14:09 Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль став наймедійнішим серед своїх колег - за результатами моніторингу ЗМІ, його згадали у повідомленнях більше 7 тисяч разів.

Наймедійніший губернатор: за рік Москаля згадали в інформаційних повідомленнях 7586 разів


За результатами моніторингу ЗМІ, проведеному проектом «Медіатека», очільник Закарпатської ОДА став наймедійнішим серед своїх колег. Геннадія Москаля згадали в інформаційних повідомленнях 7586 разів.

19 грудня аналітики проекту опублікували на своїй сторінці в Facebook дослідження згадуваності очільників ОДА за 2016 рік. На їхню думку, губернатор сьогодні повинен не лише приймати важливі рішення, але й ефективно комунікувати з громадою. У тому числі, через ЗМІ.

Перше місце серед губернаторів 24 областей України посів голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. Про нього згадували в медіаполі 7586 разів. Більшу згадуваність має лише голова КМДА Віталій Кличко — 15 538 інформаційних повідомлень.

Наймедійніший губернатор: за рік Москаля згадали в інформаційних повідомленнях 7586 разів


Ім’я Москаля не лише активно з’являється в локальних і всеукраїнських інтернет-виданнях. Він активно використовує соціальні мережі в своїй промоції. На сторінці очільника Закарпатської області в «Facebook» 86000 підписників. А його публікації набирають в середньому більше 1000 вподобань від інших користувачів.

Довідка: Результати сформовані при використанні системи моніторингу медіа «Медіатека», було досліджено понад 13 млн. повідомлень, з них 1,5% — стенограми ТБ, 0,7% — стенограми радіо, 2% — матеріали друкованих ЗМІ, 15,6% — повідомлення Facebook, решта — сайти онлайн-видань та інформагентств.
Вернуться назад