Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Набирайте воду: 22 грудня майже весь Ужгород буде без водопостачання

Набирайте воду: 22 грудня майже весь Ужгород буде без водопостачання


21-12-2016, 12:36 У міському Водоканалі повідомили про заплановані на завтра роботи, у зв'язку з якими до мінімуму понизиться тиск водопостачання з водозабору “Минай"

Набирайте воду: 22 грудня майже весь Ужгород буде без водопостачання


Завтра, 22 грудня, бригадою дільниці водопровідної мережі будуть проводитись заплановані роботи по під’єднанню нової лінії водопровідної мережі до центрального водогону на розі вул. 8-го Березня та Можайського з встановленням нової запірної арматури діаметром 200 мм.

В зв’язку з цим, тимчасово, на період проведення цих робіт, понизиться до мінімуму тиск водопостачання з підземного водозабору “Минай”, повідомляє адміністрація КП "Водоканал м. Ужгород".

Перебої водопостачання відчуватимуться на лівобережній та в частині правобережної сторони міста, мешканці яких отримують питну воду з вищевказаного водозабору.

Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт.

Орієнтовно, роботи, які вимагають призупинення водопостачання, планується виконувати з 10:00 до 14:00.

Разом з тим радять зробити необхідний запас води.

Також наголошують, що:

• з відновленням водопостачання, по-можливості, пропускати воду через систему змивних бачків, для її швидшого освітлення;

• не вживати воду в сирому вигляді до повного її освітлення.
Вернуться назад