Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті перевізники нелегалів отримали по 5 років ув’язнення

На Закарпатті перевізники нелегалів отримали по 5 років ув’язнення


20-12-2016, 16:21 Мешканці Виноградівського району перепраляли нелегалів до країн ЄС. Після викриття вони переховувались за кордоном і були оголошені у міжнародний розшук.

На Закарпатті перевізники нелегалів отримали по 5 років ув’язнення


Набрав законної сили вирок Виноградівського районного суду стосовно двох місцевих мешканців, які у складі організованої групи незаконно переправляли нелегальних мігрантів через держкордон України до ЄС, повідомляє прес-центр СБ України.

Співробітники спецслужби викрили чотирьох учасників угруповання ще у 2013 році. Після повідомлення зловмисникам про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 Кримінального кодексу України, вони внесли встановлену судом заставу та переховувалися від слідства за кордоном. Усі вони були оголошені у міжнародний розшук.

Цього року двох братів ‒ учасників угруповання ‒ екстрадували в Україну. Суд визнав їх винними в інкримінованому злочині та призначив покарання у вигляді п’яти років та одного місяця позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, що організатор каналу нелегальної міграції був розшуканий і офіційно переданий СБ України раніше та вже засуджений до трьох років ув’язнення.


Вернуться назад