Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Унікальний святковий марафон в Ужгороді "засвітився" на центральному телеканалі (ВІДЕО)

Унікальний святковий марафон в Ужгороді "засвітився" на центральному телеканалі (ВІДЕО)


18-12-2016, 21:32
Унікальний святковий марафон в Ужгороді "засвітився" на центральному телеканалі (ВІДЕО)


Як раніше повідомляв Закарпатський кореспондент, сьогодні, 18 грудня, в Ужгороді відбувся святковий марафон, який мав благодійну мету - зібрати гроші для дітей.

Благодійний забіг напередодні Дня Святого Миколая під символічною назвою "Пробіжи - допоможи" відбувся сьогодні в Ужгороді. Організатори - U-Run / Uzhhorod Running Club (Ужгородський біговий клуб) спільно з ГО "Щасливі діти" за сприяння, зокрема, й Ужгородської міської ради.

Офіційно зареєструвалося півсотні людей, насправді ж учасників акції було набагато більше. Дистанцію у 2 кілометри разом з усіма пробіг і міський голова Богдан Андріїв.

Стартували на площі Театральній, далі через пішохідний міст, Київську набережну, міст Масарика і набережною Незалежності повернулися знову на площу Театральну.

Кожен із учасників забігу міг зробити благодійний внесок, усі зібрані кошти передадуть ГО "Щасливі діти". Усього було зібрано 9000 гривень

Сюжет про подію з'явився й на цетральних телеканалах, серед яких 112 канал:


Вернуться назад