Закарпатський кореспондент > Політика / Останні новини / ukrnet > На виборах до Полянської громади спостерігають напрочуд низьку явку

На виборах до Полянської громади спостерігають напрочуд низьку явку


18-12-2016, 13:17
На виборах до Полянської громади спостерігають напрочуд низьку явку
Низька явка виборців у західноукраїнських областях, зокрема й на Закарпатті, в ранковий період є традиційною. Зазвичай кількість охочих проголосувати збільшується в другій половині дня.

Як повідомляють спостерігачі КВУ, на виборах Полянської сільської об'єднаної громади надзвичайно низька явка виборців. Кількість спостерігачів на дільницях значно перевищує число громадян, які прийняли участь в голосування.

Нагадаємо, що вибори в Поляні Закарпатської області стали найскандальнішими серед інших регіонів України. КВУ задокументував факти непрямого підкупу виборців (роздавали мішки із кукурудзою), а також факти купівлі голосів по 100 грн,, через що відкриті відповідні кримінальні провадження.

Також Комітет виборців України звертався до Міністерства внутрішніх справ з метою вжити дієвих заходів для недопущення порушень чинного законодавства в день виборів у зв'язку із криміналізацією виборчого процесу та появи груп так званих тітушок.

Додамо, що сьогодні, 18 грудня, року в Україні відбувається голосування на перших місцевих виборах у 144 об'єднаних територіальних громадах. За результатами голосування буде обрано 76 сільських голів, селищних голів - 46, міських голів - 21, а також відповідні місцеві ради та 1 старосту.

Джерело
Вернуться назад