Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини > Українець намагався хабарем підкупити закарпатського прикордонника (ФОТО)

Українець намагався хабарем підкупити закарпатського прикордонника (ФОТО)


16-12-2016, 18:13 Українець намагався хабарем підкупити закарпатського прикордонника (ФОТО)Активне проведення заходів щодо протидії корупційній складовій серед прикордонників продовжує приносити позитивні результати. Так, минулої доби в пункті пропуску "Ужгород" прикордонниками Чопського загону було зафіксовано та припинено чергову спробу дачі хабара.
30 – річний житель Львівської області, який слідував на в’їзд до України, прибув в пункт пропуску та до проходження прикордонного контролю без дозволу покинув свій транспортний засіб, чим порушив режим в пункті пропуску. Аби безперешкодно перетнути державний кордон та уникнути адміністративної відповідальності, чоловік запропонував прикордоннику кошти у розмірі 200 гривень.
Від неправомірної вигоди правоохоронець відмовився. З метою прийняття правового рішення, щодо можливих ознак злочину передбаченого ч.1 статтею 369 ККУ "Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі", про даний факт було повідомлено Ужгородський відділ ГУНП у Закарпатській області.
Українець намагався хабарем підкупити закарпатського прикордонника (ФОТО)

Західне регіональне управління
Держприкордонслужби України-Західний кордон
Вернуться назад