Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Усі лампи в ужгородських ліхтарях замінять на енергозберігаючі (ВІДЕО)

Усі лампи в ужгородських ліхтарях замінять на енергозберігаючі (ВІДЕО)


14-12-2016, 19:42
Усі лампи в ужгородських ліхтарях замінять на енергозберігаючі (ВІДЕО)
Нові зміни прийняли на черговому засіданні міськвиконкому. Зокрема, вони стосуватимуться ремонту мережі зовнішнього освітлення обласного центру Закарпаття на найближчі чотири роки.

Крім заміни вуличних ліхтарів, планується і реконструювати ряд вулиць і площ. Зокрема ідеться про освітлення території навколо спорткомплексу «Юність» та приведення площі Кирила і Мефодія у належний вигляд.

Одним із найгучніше обговорюваних питань виконкому стало надання дозволів на встановлення нічного режиму роботи. Особливо ідеться про сусідство закладів громадського харчування і житлових будинків. Так, одному із підприємців на вул. Волошина, наразі, дозвіл на роботу після 22 години не продовжили, проект рішення відправили на довивчення.

Наступного року продовжать реконструкцію й історичного центру Ужгорода. Планують завершити ремонт фасадів на пл. Театральній, візьмуться за вул. Корзо.

Доклалніше - в сюжеті УжІнформ.


Вернуться назад