Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > Закарпатські рятувальники звернулись до туристів із важливим повідомленням

Закарпатські рятувальники звернулись до туристів із важливим повідомленням


13-12-2016, 16:26 Сьогодні, 13 грудня і завтра, 14 грудня у гірській частині області лавинонебезпечно. Рятувальники радять утриматися від походів у гори.

Закарпатські рятувальники звернулись до туристів із важливим повідомленням


За повідомленням центру з гідрометеорології 13 - 14 грудня у високогiр"i західної та центральної частини Закарпатської областi утримається I (незначний) рівень лавинної небезпеки, в східній частині, внаслідок снігопаду, рівень підвищився і становить ІІІ (підвищений) рівень лавинної небезпеки.

З огляду на це, Управління ДСНС України у Закарпатській області звертається до туристів та любителів екстремальних видів спорту в період складних погодних умов, або під час оголошення лавинонебезпеки утриматись від походів у гори.

У відомстві наполягають на обов'язковій реєстрації всіх, хто підніматиметься в Карпати. Під час реєстрації на гірських пошуково-рятувальних пунктах можна отримати найоперативнішу інформацію про стан погодних умов в тій чи іншій місцевості, небезпеку сходження лавин, визначити оптимальний маршрут, який залежить від ступеня підготовки учасників сходження.

Шановні любителі екстриму, перед тим як вирушати в гори в складні погодні умови слід подумати, чи варто наражати на небезпеку власне здоров'я, або навіть життя в пошуках гострих відчуттів.
Вернуться назад