Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Група найбільших італійських компаній має намір будувати дороги в Україні

Група найбільших італійських компаній має намір будувати дороги в Україні


13-12-2016, 11:15 Представництво групи найбільших будівельних компаній Італії проявило зацікавленість приєднатися до участі в проектах у сфері дорожнього будівництва України.

Група найбільших італійських компаній має намір будувати дороги в Україні


Про це заявив почесний консул Італії в Україні Марко Тосон, повідомили в ДП “Укрдорінвест”.

“Італія хоче відновити довіру до італійських компаній, рівень якого суттєво знизився після прикрого інциденту щодо невиконання своїх контрактних зобов’язань одніієї з італійських компаній в Україні”, – сказав він.

При цьому директор Укрдорінвесту Олена Криворучко зазначила, що італійські фірми зацікавлені в участі у вітчизняних інфраструктурних проектах.

“Ми бачимо, що італійська сторона прагне до відновлення практики участі компаній у вітчизняних проектах дорожнього будівництва. Це дуже позитивно і, сподіваємося, принесе в майбутньому обопільну вигоду нашим країнам”, – підкреслила Криворучко.

Нагадаємо, в серпні 2016 року Укравтодор розірвав контракт з італійською компанією Тодіні Інтернаціонале через систематичне невиконання підрядником своїх зобов’язань.

Джерело
Вернуться назад