Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті шукали двох зниклих неповнолітніх сестер

На Закарпатті шукали двох зниклих неповнолітніх сестер


13-12-2016, 10:28 Двоє сестер, 10 та 15 років, із села Луги, що на Рахівщині, через сварку з матір’ю втекли з дому. Працівники поліції відшукали дівчат за 40 кілометрів від домівки – в селі Ділове того ж району

На Закарпатті шукали двох зниклих неповнолітніх сестер


30 листопада до рахівських правоохоронців звернулася 57-річна жителька села Луги. Жінка попросила допомоги в пошуках її дочок. Поліцейські з’ясували, що дівчата вже не вперше покидають домівку, останнього разу причиною втечі стала сварка з матір’ю.

На пошуки дівчат було залучено весь особовий склад Рахівської поліції, розіслано орієнтування у всі поліцейські відділки області.

Юних втікачок вдалося знайти у селі Ділове Рахівського району, що за 40 кілометрів від рідного села дівчат. Сестри перебували там у своїх знайомих.

Спеціалісти сектору ювенальної поліції поспілкувалися з дівчатами і вмовили їх повернутися до матері. На даний час дівчата перебувають вдома, зі своїми рідними. Водночас дільничний офіцер поліції пильніше спостерігатиме за ситуацією в сім’ї, аби надалі подібних випадків не виникало, повідомляє відділ комунікації поліції в Закарпатській області.
Вернуться назад