Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Прокуратура Закарпаття виявила випадки незаконного розпорядження землями лісового фонду

Прокуратура Закарпаття виявила випадки незаконного розпорядження землями лісового фонду


13-12-2016, 10:24 Прокуратурою Закарпатської області подано до Берегівського районного суду 5 позовних заяв в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України до Головного управління Держгеокадастру в Закарпатській області та ряду громадян, про визнання недійсними наказів та витребування земельних ділянок лісогосподарського призначення загальною площею майже 8 га, вартістю понад 8 млн. грн. із чужого незаконного володіння.

Прокуратура Закарпаття виявила випадки незаконного розпорядження землями лісового фонду


Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Встановлено, що у 2013 році посадовці Головного управління Держземагентства в області під виглядом земель сільськогосподарського призначення незаконно надали у приватну власність для ведення особистого селянського господарства земельні ділянки, які належать до земель лісогосподарського призначення та згідно із Земельним кодексом України не можуть передаватись у приватну власність.

Крім того, за даним фактом незаконного вилучення і надання у приватну власність громадянам земель «лісогосподарського призначення» Берегівським ВП ГУНП в Закарпатській області розслідується кримінальне провадження, розпочате за ознаками складу кримінального правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України – службове підроблення.


Вернуться назад