Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / Головні новини / ukrnet > До уваги ужгородців: впродовж тижня у місті можливі відключення електроенергії

До уваги ужгородців: впродовж тижня у місті можливі відключення електроенергії


12-12-2016, 12:17 ПАТ "Закарпаттяоленерго" попереджає про проведення ремонтних робіт, у зв'язку з чим у різних районах міста можливо не буде світла

До уваги ужгородців: впродовж тижня у місті можливі відключення електроенергії


ПАТ «Закарпаттяобленерго» повідомляє, що в Ужгороді сьогодні до 17 години може не бути електропостачання за адресами: вулиця Горянська, провулки Музейний, Підвальний, вулиці Горянської Ротонди, Механізаторів, Томчанія, готель «Наутіліус» – тут проводять демонтаж електролінії.

Також сьогодні через монтаж на трансформаторній підстанції до 17 години може не бути «світла» на вулицях Дендеші, Шишкіна, Галицького.

Від сьогодні і до кінця тижня, 16 грудня, з 8 ранку і до 17 перепідключатимуть будинкові вводи на вулиці Волошина від №25 до №54, тому тут теж не буде «світла».

Завтра, 13 грудня, з 9 до 17 можливе відключення на 8 Березня, Корольова,3,5,7, Грушевського, 62,64,66 (Торгово-промислова палата), ДНЗ – там мінятимуть лінію.

У середу, 14 грудня, з 9 і до 16 години ремонт устаткування проводитимуть на Заньковецької 17,19,21,36,38 Грушевського, 25 (частково біля м’ясокомбінату), І.Ваша, Плеханова.

А у четвер, 15 грудня, на Волошина з 9 до 17 мінятимуть трансформатор.

За всіма цими адресами на час проведення робіт можуть вимкнути електроживлення.

Із запитаннями звертайтеся до кол-центру ПАТ «Закарпаттяобленерго».
Вернуться назад