Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > В Україні почнуть дотувати вирощування страусів і равликів

В Україні почнуть дотувати вирощування страусів і равликів


12-12-2016, 09:04
В Україні почнуть дотувати вирощування страусів і равликів


У 2017 році в Україні передбачено 4 млрд грн на дотацію з Держбюджету виробникам агропродукції, так Кабмін шукає варіанти для стримування зростання цін на продукти харчування після експерименту з вільним регулюванням на соціальні продукти харчування.

Про це повідомив гендиректор Української асоціації постачальників торговельних мереж Олексій Дорошенко на своїй сторінці в Facebook.

В уряді розробили і погодили з більшістю фракцій бюджетну дотацію для розвитку сільськогосподарських товаровиробників і стимулювання виробництва сільськогосподарської продукції. За його словами, Кабмін, шукає варіанти для стримування зростання цін на продукти харчування після експерименту з вільним регулюванням на соціальні продукти харчування.

«Верховна Рада планує розглянути і прийняти бюджет на 2017 рік, в якому буде передбачено 4 млрд грн на дотацію виробникам агропродукції. Вона буде розподілятися щомісяця по 333 млн грн. На виробництво м'яса птиці і яєць передбачено не більше 50% від розміру дотації щомісяця», – зазначив Дорошенко.

Дотації передбачені на капусту, шпинат, цвітну капусту і брокколі, огірки, баклажани, помідори, кавуни і дині, кабачки, моркву, часник, картоплю, цибулю, гриби, цукровий буряк, виноград для виробництва вина, яблука, абрикоси і вишні, черешні, груші, сливи, персики, чорницю і смородину, молоко, м'ясо великої рогатої худоби, свиней, курей, індиків, качок, страусів, равликів і мед.

Відповідні зміни вносяться до Закону України «Про державну підтримку сільського господарства України», Податковий кодекс України, Бюджетний кодекс України, проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», поданий до II читання.

Джерело
Вернуться назад