Закарпатський кореспондент > ukrnet > Що, де і коли робитимуть 9 грудня ужгородські комунальники (ФОТО)

Що, де і коли робитимуть 9 грудня ужгородські комунальники (ФОТО)


9-12-2016, 10:55 В обласному центрі Закарпаття відновлюють лінії вуличного освітлення, продовжують капремонти покрівель на будинках і ліквідовують несанкціоновані сміттєзвалища

Що, де і коли робитимуть 9 грудня ужгородські комунальники (ФОТО)


Працівники підприємства «Закарпателектробуд» відновлюють сьогодні в Ужгороді лінії вуличного освітлення на вулицях Гойди, Столєтова та в провулку Меблевиків. Про це повідомляє прес-служба міської ради.

Тривають капремонти покрівель на будинках №35 та 45 на проспекті Свободи, на площі Дружби Народів,2, Благоєва, 12, на Київській набережній, 17, Минайській, 10, Канальній, 29, М.Вовчка,14. Насипній,3 Собранецькій,45.

Капітально ремонтують водогін та каналізацію на Сечені, 35, Легоцького, 62, Заньковецької, 17, Корзо,10 Тихого,3, Минайській, 10.

Також тривають роботи на Підгірній (викладають плитку, прочищають зливову каналізацію), площі Б. Хмельницького (викладають тротуарну плитку), на Собранецькій (викладають бордюри), ставлять бордюри на Легоцького, 38-44.

ТОВ "АВЕ-Ужгород" ліквідовує несанкціоновані сміттєзвалища на Годинки, Міцкевича, Вузькій.

Працівники «УжАгромікс» вирізають дерево на вулиці Підгірній, займаються вирізкою та обрізкою дерев на території НВК "Гармонія" , а також вирізають тополі біля насосної станції біля спорткомплексу "Юність".
Вернуться назад