Закарпатський кореспондент > Останні новини / Дозвілля > В Ужгороді лунатимуть різдвяні хіти

В Ужгороді лунатимуть різдвяні хіти


8-12-2016, 20:54 Естрадно-духовий оркестр Закарпатської обласної філармонії – це колектив, який любить дарувати свято. На його концертах завжди велелюдно, гамірно і весело.
В Ужгороді лунатимуть різдвяні хіти
В Ужгороді лунатимуть різдвяні хіти

Могутнє оркестрове звучання у поєднанні із сольними виступами, залучення цікавих виконавців, постійне оновлення репертуару із використанням музики різних епох, стилів і жанрів – ось у чому головний секрет успіху наших артистів. Цей колектив – завжди бажаний гість на будь-яких урочистостях, святах та мистецьких заходах. І кожна концертна програма естрадно-духового оркестру вражає свіжістю та різноманітністю.

От і зараз, на порозі головних зимових свят, колектив готує для своїх шанувальників легку, сонячну, настроєву музику. Керівник – заслужений артист України Володимир Співак. Ведуча концерту – музикознавець Наталія Піцур.

Увазі слухачів будуть представлені різножанрові композиції: від пуерториканської до джазової музики, від творів Альфреда Шнітке та Астора П’яццоли до відомих саундтреків Джона Вільямса та Гарольда Арлена.

Скажімо, класична пісня-балада «Over the Rainbow» («Над веселкою») на музику Гарольда Арлена та слова Едгара Гарбурга, написана спеціально до стрічки 1939 року «Чарівник країни Оз», очолює список «100 кращих пісень до фільмів» Американського інституту кіномистецтва. Виконана легендарною Джуді Гарленд, ця «оскароносна» композиція стала символом Сполучених Штатів в Європі під час Другої світової війни. У концерті її виконає солістка естрадно-духового оркестру Ірина Філіпенко.

Не обійдеться і без знаменитих різдвяних хітів. Концерт відбудеться 11 грудня у рамках проекту «Музика вихідного дня». Початок о 16.00.

Підготувала Таїсія Грись
Вернуться назад