Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Під стіною сусіднього будинку вівчарка допомогла виявити тайник з "сюрпризом" (ВІДЕО)

Під стіною сусіднього будинку вівчарка допомогла виявити тайник з "сюрпризом" (ВІДЕО)


8-12-2016, 18:23 Під час обшуку оселі 37-річного жителя м.Берегова службова вівчарка Лора виявила на подвірї тайник, в якому господар ховав марихуану
Під стіною сусіднього будинку вівчарка допомогла виявити тайник з "сюрпризом" (ВІДЕО)

Вчора, 7 грудня, працівники Берегівської поліції здійснили санкціонований обшук в оселі 37-річного жителя м.Берегова, який фігурує в кримінальному провадження, що стосується незаконного обігу наркотиків.

До проведення обшуку, окрім слідчих та оперативних працівників, також було залучено інспектора-кінолога, старшого лейтенанта поліції Сергія Свистака з німецькою вівчаркою Лорою.

У кухні поліція виявила сірникову коробку з насінням конопель. А в дворі під стіною сусіднього будинку, в спеціально обладнаному сховку розумна вівчарка Лора знайшла два поліетиленові пакети з марихуаною вагою близько 300 грамів.

Всі виявленні наркотичні речовини правоохоронці вилучили та направили для проведення експертизи.

За даним фактом розпочато кримінальне провадження в якому триває досудове розслідування. Працівники поліції встановлюють канали надходження наркотиків до фігуранта справи, та з якою метою він зберігав їх в себе вдома.Відділ комунікації
поліції Закарпатської областіВернуться назад