Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 8 грудня

Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 8 грудня


8-12-2016, 15:48 Сьогодні в Ужгороді працівники підприємства «Закарпателектробуд» відновлюють лінії вуличного освітлення на вулицях Івана Франка, Снігурського та Озерній, біля моста через канал ремонтують трансформаторну підстанцію.

Стали відомі плани ужгородських комунальників на сьогодні, 8 грудня


Про це повідомляє прес-служба Ужгородської міської ради.

«УжАгромікс» вирізає дерева на території шкіл №12 і 15, комунальне підприємство КШЕП із використанням спецтехніки і вночі, і з самого ранку посипає протиожеледною сумішшю вулиці.

Тривають капремонти покрівель на будинках №35 та 45 на проспекті Свободи, на площі Дружби Народів,2, Благоєва, 12, на Київській набережній, 17, Минайській, 10, Канальній, 29, М.Вовчка,14. Насипній,3 Собранецькій,45.

Продовжують капремонти водогону, каналізації на Сечені, 35, Заньковецької, 17, Корзо,10 Тихого,3, Минайській, 10.

Також тривають роботи на Підгірній (викладають плитку, прочищають зливову каналізацію), на Тлехаса (облаштовують зливову каналізацію), на Закарпатській (роблять зелену зону), площі Б. Хмельницького (викладають тротуарну плитку), на Собранецькій (викладають бордюри), ставлять бордюри на Легоцького, 38-44.
Вернуться назад