Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > В Ужгороді патрульні затримали молодиків, які намагалися «роззути» автівку

В Ужгороді патрульні затримали молодиків, які намагалися «роззути» автівку


8-12-2016, 15:39 Вчора пізно ввечері ужгородські патрульні після чергового виклику проїжджали вулицею Можайського, де на одній зі стоянок біля автівки помітили двох молодиків. Ті, побачивши поліцейських, почали помітно нервувати, після чого кинулися тікати.

В Ужгороді патрульні затримали молодиків, які намагалися «роззути» автівку


Миттю відреагувавши патрульні побігли за хлопцями. Тікаючи від полісменів, один з хлопців викинув металевий предмет.

Згодом на вулиці Українській у селі Минай патрульні наздогнали та затримали одного з втікачів. Повертаючись до автівки затриманий показав, куди викинув ключа, яким намагався зняти колеса з автомобіля. Трохи пізніше до авта підійшов і інший хлопець, який теж зізнався у своїх намірах.

На місце події викликали слідчих, повідомили в УПП Ужгорода та Мукачева.

Патрульні по гарячих слідах затримали молодиків, які намагалися «роззути» автівку

Вчора пізно ввечері ужгородські патрульні після чергового виклику проїжджали вулицею Можайського, де на одній зі стоянок біля автівки помітили двох молодиків. Ті, побачивши поліцейських, почали помітно нервувати, після чого кинулися тікати. Миттю відреагувавши патрульні побігли за хлопцями. Тікаючи від полісменів, один з хлопців викинув металевий предмет. Згодом на вулиці Українській у селі Минай патрульні наздогнали та затримали одного з втікачів. Повертаючись до автівки затриманий показав, куди викинув ключа, яким намагався зняти колеса з автомобіля. Трохи пізніше до авта підійшов і інший хлопець, який теж зізнався у своїх намірах. На місце події викликали слідчих.

#zakpolice #патрульнаполіція #новаполіція #затримання

Опубликовано Патрульна поліція Ужгорода та Мукачева 8 декабря 2016 г.

Вернуться назад