Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті недобросовісному орендарю доведеться сплатити майже 170 тисяч заборгованості

На Закарпатті недобросовісному орендарю доведеться сплатити майже 170 тисяч заборгованості


8-12-2016, 13:44 На протязі двох років орендар не платив орендну плату за користування ділянкою, внаслідок чого виникла значна сума заборгованості.

На Закарпатті недобросовісному орендарю доведеться сплатити майже 170 тисяч заборгованості


Хустською місцевою прокуратурою заявлено позов в інтересах держави в особі Синевирсько-Полянської сільської ради Міжгірського району Закарпатської області про стягнення з фізичної особи майже 170 тис. грн. заборгованості по сплаті орендної плати за користування земельною ділянкою в с. Синевирська Поляна Міжгірського району Закарпатської області. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Встановлено, що у 2013 році між громадянином та Синевирсько-Полянською сільською радою було укладено договір оренди земельної ділянки загальною площею 0,38 га.

Однак, орендар, який є мешканцем Рівненської області, починаючи з 2014 року, безпідставно перестав вносити орендну плату за користування наданою йому ділянкою, що спричинило ненадходження значної суми коштів до місцевого бюджету та, у свою чергу, стало підставою для вжиття прокуратурою заходів представницького характеру.
Вернуться назад