Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Мукачівські правоохоронці протидіють насильству в сім'ї

Мукачівські правоохоронці протидіють насильству в сім'ї


5-12-2016, 14:17 На обліку в Мукачівському відділі поліції перебувають 133 особи, які скоїли насильство щодо членів своїх родин. З них 12 осіб, які повторно вчинили насильство. Поліція притягає сімейних дебоширів до відповідальності

Мукачівські правоохоронці протидіють насильству в сім'ї


До 10 грудня в Україні проходить щорічна акція під назвою “16 днів проти насильства”. Її метою є привернення уваги громадськості до захисту прав жінок, неповнолітніх та осіб похилого віку.

Як коментує начальник патрульної поліції Мукачева майор Володимир Круцан, дуже важливо знати для кожного громадянина правові основи запобігання різним проявам насильства. Бути впевненим, що кожна людина є захищеною у нашій державі.

На обліку в Мукачівському відділі поліції перебувають 133 особи, які скоїли насильство щодо членів своїх родин. З них 12 осіб, які повторно вчинили насильство, повідомляє відділ комунікації поліції Закарпатської області.

З початку року співробітники поліції розглянули 92 звернення мукачівців щодо насильства в їх родинах. Серед жертв домашніх тиранів переважно жінки (78), та є й 14 чоловіків і одна дитина. Відносно їх кривдників складено адміністративні протоколи за ст.173-2 КУпАП та винесено офіційне попередження про неприпустимість вчинення насильства.
Вернуться назад