Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > На Закарпатті прикордонники затримали мігрантів які пробиралися в Угорщину (ФОТО)

На Закарпатті прикордонники затримали мігрантів які пробиралися в Угорщину (ФОТО)


3-12-2016, 13:27 В рамках протидії нелегальній міграції Держприкордонслужба продовжує реалізовувати заходи щодо недопущення незаконного перетину державного кордону України. Так лише учора на кордоні з Угорщиною та Польщею прикордонники Мукачівського та Мостиського загонів затримали групи незаконних мігрантів, які незважаючи на складні погодні умови намагалися потрапити до країн ЄС.
На Закарпатті прикордонники затримали мігрантів які пробиралися в Угорщину (ФОТО)

Спочатку співробітники відділу прикордонної служби «Косине» затримали одну невідому особу коли він намагався подолати загороджувальний паркан. На місце відразу прибула група реагування та розпочала заходи щодо перевірки місцевості та недопущення протиправної діяльності. Як результат, уже за декілька хвилин на відстані 90 метрів від державного кордону, наряд виявив та затримав чотирьох чоловіків, а згодом ще одного порушника.

З'ясувалося, що усі шість чоловік пересувалися однією групою, але помітивши світло ліхтарів, які наближались у їхньому напрямку, розбіглися у різні сторони, аби підвищити шанси при незаконному перетині кордону. При собі іноземці не мали жодних документів, лише повідомили, що троє з них є громадянами Іраку, двоє громадянами Індії та один громадянином Сирії. Також порушники розповіли, що метою їх подорожі було покращення свого життя в одній з країн Євросоюзу.

Відмітимо, що досить часто фіксуються випадки, коли великі групи нелегалів розділяються на невеличкі підгрупи та одночасно намагаються пробратися через український держрубіж.

Крім того, варто зазначити, що організатори каналів незаконної міграції постійно піддають ризику життя нелегалів. Адже, незважаючи на погодні умови, заради наживи вони продовжують направляти групи, серед яких діти, через кордон, які неодноразово отримували обмороження.
На Закарпатті прикордонники затримали мігрантів які пробиралися в Угорщину (ФОТО)

Вернуться назад