Закарпатський кореспондент > Надзвичайні події / Останні новини / ukrnet > На Говерлі півночі шукали заблукалих столичних туристів

На Говерлі півночі шукали заблукалих столичних туристів


3-12-2016, 11:36 На г. Говерлі, біля смт. Ворохта Яремчанської МР, заблукали два туриста.
На Говерлі півночі шукали заблукалих столичних туристів

Про це повідомили в Управлінні з питань цивільного захисту Івано-Франківської облдержадміністрації.

Вчора о 17.55 год. для проведення пошуково-рятувальних робіт виїхали рятувальники Ворохтянського ПРВ ГПРЧ АРЗ СП (7 чол, 1 тех.). О 20.15 год. гірські рятувальники знайшли двох заблукалих туристів на довгому маршруті на кордоні між Івано-Франківською та Закарпатською областями, стан їх задовільний.

В ході проведення пошуково-рятувальних робіт вдалось з’ясувати, що ці туристи приїхали на автобусі на СБ «Заросляк» в складі групи з Київської області та м. Київ (всього 30 чоловік). Тимчасово проживають в садибі «Керамич» в смт. Ворохта. І за їх інформацією до автобуса не повернулося ще 4 туриста. О 22.13 год. рятувальниками знайдено ще 3 туристів в районі короткого маршруту. Стан їх задовільний.

О 22.40 год. для надання допомоги в проведенні пошуково-рятувальних робіт залучено ГПРВ с. Лазещина АРЗ СП УДСНС в Закарпатській області (4 чол., 1 тех.). 03.12.2016 о 01.00 год. рятувальники ГПРВ с. Лазещина знайшли заблукалого туриста на полонині Гропа. Стан задовільний.
Вернуться назад