Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > "Укрзалізниця" тимчасово скасувала резервування квитків через інтернет

"Укрзалізниця" тимчасово скасувала резервування квитків через інтернет


1-12-2016, 17:36 Від сьогодні, 1 грудня, залізничні квитки через інтернет можна лише придбати, а не зарезервувати. Про це повідомляє прес-служба "Укрзалізниці".

"Укрзалізниця" тимчасово скасувала резервування квитків через інтернет


"Від сьогодні, з 1 грудня 2016 року, на період новорічних свят, в якості експерименту буде призупинено надання послуги резервування місць у поїздах через інтернет. Квитки через інтернет відтепер можна лише придбати, а не зарезервувати. У компанії пішли на цей крок у рамках антикорупційних заходів",– мовиться у повідомленні.

Таке рішення керівництво компанії прийняло з огляду на численні звернення пасажирів щодо проблем із придбанням квитків у період масових перевезень, зокрема на зимові свята.

В "Укрзалізниці" сподіваються, що такий експеримент дозволить запобігти зловживанням, пов’язаним із незаконним перепродажем проїзних документів.

Відтак, з 1 грудня 2016 року впродовж новорічних свят послуга резервування квитків через мережу інтернет буде недоступною.

Джерело
Вернуться назад