Закарпатський кореспондент > Кримінал / Останні новини / ukrnet > Ужгородські патрульні виявили автівку з підозрілими номерами (ФОТО)

Ужгородські патрульні виявили автівку з підозрілими номерами (ФОТО)


1-12-2016, 16:37 Сьогодні, 1 грудня, вранці за порушення правил дорожнього руху зупинили авто на Залізничній. Підозри у патрульних виникли під час перевірки документів

Ужгородські патрульні виявили автівку з підозрілими номерами (ФОТО)


Як повідомили в УПП Ужгорода та Мукачева, 1 грудня близько 10-ї години ранку патрульні зупинили автомобіль Volkswagen Golf за порушення ПДР на вулиці Залізничній в Ужгороді.

Під час перевірки реєстраційних документів на транспортний засіб у поліцейських виникла підозра щодо їх достовірності.

Патрульні помітили, що номер кузова зазначений у свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу не співпадає з номером з офіційними даними бази Національної автоматичної системи.

На місце події патрульні викликали слідчо-оперативну групу. Автівку евакуювали на арешт майданчик Ужгородського відділу поліції.

Патрульні нагадують - за підробку чи заміну ідентифікаційного номера, номерів двигуна, шасі або кузова транспортного засобу настає відповідальність згідно з Кримінальним Кодексом України, який передбачає обмеження волі на строк до трьох років.

Ужгородські патрульні виявили автівку з підозрілими номерами (ФОТО)

Вернуться назад