Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Продавці оновили ціни на овочі

Продавці оновили ціни на овочі


27-11-2016, 14:43
Продавці оновили ціни на овочі


В Україні знову почали дешевшати овочі борщового набору. За даними “Інфо-Шувар”, протягом останнього тижня ціни на цю продукцію знизилися в середньому на 15%.

Станом на 25 листопада на найбільшому у Західному регіоні оптовому ринку “Шувар” картоплю пропонують за ціною 2,7-3,0 грн./кг, тобто на 10% дешевше, ніж на початку тижня. Ціна на буряк і моркву знизилися на 15%, зараз великим оптом групою на майданчику для торгівлі з автомобілів цю продукцію пропонують за ціною 2,2-2,5 грн./кг і 2,6 -3,0 грн./кг, відповідно. Ціни на капусту просіли ще більше — майже на 25% (до 1,8-2,5 грн./кг).

Винятком з цього списку стала хіба що цибуля. За минулий тиждень вона навіть подорожчала на 5% — до 3,3-3,5 грн./кг.

Нагадаємо, що тижнем раніше овочі борщового набору почали дорожчати через непогоду: сильні снігопади ускладнили логістику.

Порівняно з минулим роком ціни на борщовий набір рекордно впали. В кінці листопада 2015 р. цибуля на “Шуварі” коштувала в 2,5 рази дорожче, ніж зараз. Ціни на буряк і моркву за рік знизилися в 2 і 3 рази, відповідно, а капуста подешевшала майже в 4 рази. Картопля “знецінився” найменше — на третину.
Вернуться назад