Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини > Увімкни ближнє світло: Сьогодні в усьому світі вшановують пам’ять жертв ДТП

Увімкни ближнє світло: Сьогодні в усьому світі вшановують пам’ять жертв ДТП


20-11-2016, 17:09
Увімкни ближнє світло: Сьогодні в усьому світі вшановують пам’ять жертв ДТП


Сьогодні, 20 листопада 2016 року, в усьому світі вшановують пам`ять жертв ДТП. В Україні щороку на дорогах гине більше 5 тисяч людей, понад 40 тисяч – травмуються, а ще 100 тисяч потребують психологічної реабілітації.

Кожен третій загиблий унаслідок аварії – це пішохід. У Володимирському Соборі Патріарх Філарет відслужив поминальний молебень за усіх, хто загинув під час ДТП. Глава УПЦ КП нагадав, що водії, які призводять до аварій, не лише порушують правила дорожнього руху, а й одну з найважливіших заповідей – не вбий.

Патріарх Філарет зауважив: "Якщо людина загинула, то той, хто винен, несе відповідальність перед Богом. Тому ми закликаємо водіїв на дорогах бути обережними і берегти і своє здоров’я, і своє життя, і життя інших".

Нацполіція звернулася до кермувальників на знак солідарності з тими, хто втратив рідних у ДТП, з пропозицією – їздити в третю неділю листопада з увімкненими фарами ближнього світла.

Юрій Чорний, національний координатор ВООЗ з питань безпеки дорожнього руху, каже: "Ми в європейський країнах займаємо перше місце по травматизму й смертності, тому, я думаю, нам є чим займатися в нашій країні для зменшення цих показників...це дотримання режиму швидкості, це - паски безпеки, це – пиятика за кремом. Я думаю, що кожна людина повинна бути більш відповідальною перед тим, як сідати за кермом".

Водночас деякі події зізнаються, що перевищують швидкість, мотивуючи це тим, що це "наша культура".

Джерело
Вернуться назад