Закарпатський кореспондент > Україна і світ / Останні новини > Днями на Землі очікується найпотужніша магнітна буря: що треба знати

Днями на Землі очікується найпотужніша магнітна буря: що треба знати


20-11-2016, 16:44 Днями на Землі очікується найпотужніша магнітна буря: що треба знатиЯвище викликано коронарним отвором, що виникло в атмосфері Сонця, повідомили в NASA.

У період з 21 по 22 листопада на Землю може обрушитися найсильніша магнітна буря за весь 2016 рік. Про це повідомили співробітники NASA, зазначивши, що явище викликане коронарним отвором, що виникли в атмосфері Сонця, передає GoGetNews.

Фахівцям поки не вдалося визначити ступінь потужності впливу сонячних вітрів, спрямованих у бік Землі. Єдине, що відомо на сьогодні – ймовірність виникнення явища дуже велика. Швидше за все, в цей період на планеті будуть фіксуватися різноманітні геомагнітні збурення.

Кожна людина по-різному реагує на магнітні бурі. Хтось відчуває мігрені і стикається з підвищенням артеріального тиску, інші ж зауважують посилення хронічних захворювань. Що стосується техніки, вона теж піддається впливу явища. Супутникова і радіозв'язок в даний період можуть працювати нестабільно.
Вернуться назад