Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > В рамках міжнародного туру Закарпаття відвідає наромантичнішиий R'n'B дует України (АНОНС)

В рамках міжнародного туру Закарпаття відвідає наромантичнішиий R'n'B дует України (АНОНС)


19-11-2016, 11:11 На Закарпаття в рамках міжнародного туру завітає найромантичніший дуєт України Тамерлан і Альона Омаргалієва.
В рамках міжнародного туру Закарпаття відвідає наромантичнішиий R'n'B дует України (АНОНС)

Український R'n'B дует, який народився в кінці 2009 року. Вони познайомилися в Інтернеті, а саме — в соціальній мережі «Одноклассники». Зійшлись на спільному інтересі до музики, та вирішили записати спільний трек.
Справжнім проривом для дуета стала композиція «Хочу с тобой»[2], на яку був знятий дебютний кліп. Зйомки відбувались в США, куди в квітні 2010 року музиканти приїхали на запрошення американської компанії звукозапису Universal. Там же був знятий і другий кліп на пісню-лозунг «Все будет хорошо».
Весною 2016 року вийшла нова відео-робота дуету на пісню «Потоки ветра». В липні цього ж року вийшла нова відео-робота на пісню «Наши города». Також цього року відбувається турне містами України на підтримку альбому «Хочу с тобой».

Концерт дуету відбудеться в Закарпатському облмуздрамтеатрі 18 грудня, о 18.00. Ужгородці і гості краю матимуть змогу насолодитися живим звуком .
В рамках міжнародного туру Закарпаття відвідає наромантичнішиий R'n'B дует України (АНОНС)Вернуться назад