Закарпатський кореспондент > Суспільство / Останні новини / ukrnet > Стало відомо про розблокування "пересічниками" КПП на Закарпатті

Стало відомо про розблокування "пересічниками" КПП на Закарпатті


18-11-2016, 20:44
Стало відомо про розблокування "пересічниками" КПП на Закарпатті


Блокування КПП "Ужгород" на українсько-словацькому кордоні та КПП "Солотвино" кордоні з Румунією тимчасово призупинено. Про це повідомляють користувачі в мережі Фейсбук та підтверджують організатори акції.

Нагадаємо, сьогодні відбулися перемовини в Комітеті з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, який очолює Ніна Южаніна. Там відбулася зустріч з активістами, власниками авто на іноземній реєстрації, щодо скасування так званих «пересічок».

«За результатами зустрічі можу сказати, що нарешті ми знайшли консенсус і наші умови прийняли. У вівторок має відбутися зустріч з Володимиром Гройсманом, де наше питання оформлять в документі. Після цього, протягом двох тижнів все мають підписати і затвердити», – зазначив Павло Павлов.

Попри цю перемогу «пересічників», до того часу поки нова постанова не буде офіційно прийнята і кожен не оформить свій автомобіль та не сплатить мито, буде так само перетинати кордон кожні 5 днів, але вже робити «великий круг» через кордон.
Вернуться назад