Закарпатський кореспондент > Економіка / Останні новини > Експерти нагадали українцям головні правила поведінки при коливанні курсів валют

Експерти нагадали українцям головні правила поведінки при коливанні курсів валют


16-11-2016, 20:52
Експерти нагадали українцям головні правила поведінки при коливанні курсів валют
Завдання номер один – не панікувати, бо саме непродумані дії стрімко погіршують ситуацію. Падіння гривні відносно долара на початку цього тижня було зупинене Національним банком, який вийшов із валютою на міжбанківський ринок і погасив надлишковий попит.

За кілька днів встигли збагатіти ті, хто мав іноземні гроші та встиг їх поміняти на гривні за високим курсом. Прості українці пояснюють незрозумілу активність валютного ринку саме тим, що хтось просто хотів заробити і спеціально використав важелі для цього.

Водночас експерти запевняють, що причин для обвалу немає, а довіру до гривні обвалюють мітинги, застереження влади про теракти та різкі заяви політиків у бік Нацбанку.

Так само полум'я розпалили і вчорашні заяви самої очільниці НБУ, які багато хто сприйняв із пересторогою. Як наслідок – іноземні компанії почали активніше скуповувати валюту на міжбанку, а населення побігло в обмінники, побачивши зміни у валютних курсах.

Джерело
Вернуться назад